Müügiinimese surm ja iluteenindajate peamine probleem - ehk ettevaatust, see lugu on täielik turundusvärk!

Müügiinimese surm ja iluteenindajate peamine probleem - ehk ettevaatust, see lugu on täielik turundusvärk!

Kõik on muutunud. See pole loomulikult mitte midagi uut ja põrutavat, miks klaviatuuri järele haarata, kuid just viimasel ajal paljude iluteeninduse äris tegutsevate tüdrukute kõrvalt nägemine pani seda tegema. Kirjutangi nüüd siin kahest asjast: kuidas minu meelest on muutunud müük ja sellest, kuidas iluteeninduse äris seda tegema peaks.

Vanasti oli müügimees allikaks, kes andis kliendile vajaliku info ostuotsuse langetamiseks. Müügitöötaja panus oli hädavajalik ja müügi saavutamise koha pealt olemuslik. See, kas klient ostis või jättis ostmata, sõltuski eeskätt müügitöötaja hoiakutest, teadmisest ja aktiivsusest. Need ajad on läbi. Müügiinimene kui nähtus on surnud. Neile, kes veel säärase vananenud lähenemisega müügis tulemusi saada soovivad, ütlen otse inglise keeles: “Don’t bring knife to a gunfight”.

Tänapäevane müügiinimene peab olema eeskätt turundusgeenius, brändi ülesehitaja ja ülipädev konsultant ühes ja samas isikus. See tähendab, et valdav osa sellest tööst, mis varem lasus müügiinimese õlgadel, tehakse ära internetis ja eeskätt sotsiaalmeedias. Facebookist on saanud juba inimõigus ja kui sind pole Instas, siis kergitab ka su vanaema kahtlustavalt kulmu. Hetkeks, mil klient võtab ühedust ettevõttega, kust ta osta soovib, on ta ammutanud valdava osa ostuotsuse langetamiseks vajalikku informatsiooni ning kontakt müügiinimesega (kes ilmselgelt ongi pigem konsultant või spetsialist) on vaid juba tehtud valiku lõplik vormistamine. See ei tähenda, et vajadus konsulteerimise järele puuduks üldse - see on olemas, kuid pigem vaid sel tasandi, kuidas tootest või teenusest maksimaalselt kasu saada. Need, kes sellest asjast õigel ajal aru saavad, on võitjad, kes ei saa, need ei saa ja surevad vaikselt välja. Heaks näiteks loovast ja pidevalt uusi võimalusi otsivast müügispetsialistist on näiteks Ekke Lainsalu. Halbu näiteid ei hakka tooma.

Mis kasu sellest jutust iluteeninduse äris Sulle on? Ütlen välja karmi tõe: iluteeninduses tegutsevad tüdrukud on sageli väga nõrgad müügiinimesed. Nad lihtsalt ei suuda ennast tõhusalt promoda. Ja kui sa ennast müüa ei suuda, siis on tihti ainsaks “heaks” ideeks hinna alla laskmine. Loomulikult on see vähegi pikemal perioodil kõige kindlam viis saada veel vähem kliente ja teha veel vähem müüki. Ei ole mitte mingit kasu sellest, et sa oskad väga hästi juukseid lõigata, meiki, küüsi, ripsmeid või kulme teha. Kui sa ennast müüa ei suuda, siis pikemal peroodil kaotad neile, kes seda suudavad.

Olen viimasel ajal viibinud palju välismaal ja võin kinnitada, et see on trend, mis ei sõltu asukohariigist või kultuurilisest taustast. Samal viisil on enese õige turundamine oluline nii Londonis, Pariisis, Berliinis, Venemaal, Skandinaavias kui kasvõi Küprosel. Ilmselt ei ole ka see Sulle midagi uut. Ideele, et ennast tuleb osata müüa ja turundada, vastu vaidlemine mõjuks naeruväärselt. Ideed, nagu me aga väga hästi teame, ei maksa midagi. Kõik taandub teostusele - kõlagu see peagi klišeelikult, kuid “Execution is everything”. Võidavad need, kes teavad, kuidas seda teha. Näiteks võin anda tasuta tuhat ideed, kuidas iluteenuste äris raha teenida: müü oma teenust kallimalt, loo endast bränd, tee koolitusi, tee koolitusi rahvusvaheliselt, loo uusi tooteid jne jne. Võiksin mitu minutit järjest tulistada välja ideid, mis võivad olla lõppastmes sama kasumlikud kui Pokemon Go, aga ilmselgelt ei aita see kuigi palju. Teostus nendes valdkondades on Eestis enamasti päris halb - tehakse valesid asju ja nende elluviimine on tihti samuti närb.

Eelnev ei tähenda seda, et ma oleksin nüüd keegi, kes valgust näitab ja kõike õigesti teeb. Kindalsti mitte. Olen ise teinud nii müügi kui turunduse mõttes vigu rohkem kui tunnistada tahaks. Õieti teen neid senini, suuremal või väiksemal kujul igal nädalal. Ainus, mille osas võin veidi rahul olla, on see, et olen nendest asjadest väga palju õppinud. Olen jõudnud selge süsteemini ja tean, kuidas tegutsedes jõuab tulemuseni. Soovid seda teada? Esiteks võin öelda (nagu ütles ka Ben Horowitz): ei ole ühte hõbekuuli, on terve hunnik tinakuule. Edu saavutamine enese müümisel ja turundamisel ei ole ühekordne geniaalne lüke, vaid väga pidev süsteemne tegevus, mis põhineb režiimil ja kohati lausa matemaatilisel täpsusel. On olemas konreetsed valemid, mille järgimine toodab tulemuse. Soovid rohkem teada? Ma loodan, et soovid. Sel juhul tasub Sul liituda juba üle 100 tüdrukuga, kes alates käesoleva aasta 5. märtsist on käinud FullGlam kulmukoolitusel. Erinevalt kõigist teistest kulmukoolitustest annan seal konkreetse valemi ja tööriistad enda müümiseks ja turndamisest, sest vastasel juhul oleks kulmude loomise oskustest (mida muidugi ka õpid) tohutult palju vähem kasu.

Ma ei ütle, et see oleks ainus võimalik variant, kuid see on absoluutselt parim, milleni olen ise jõudnud. Muidugi võid alati kõrvutada seda ka teiste kulmukoolitustega, kuid arvan, et loota, et nende autorid suudavad õpetada kvaliteetsemat ja tarmukamat turundust, kui see, mida nad ise teevad, on tagasihoidlikult öeldes päris julge lootus.

Ajad muutuvad ja globaalne progress ei aeglustu, kui paneme ukse lukku, poeme oma voodi teki alla peitu ja pigistame silmad kinni. Pigem on mõttekas ajaga kaasas käia.

Loodan, et kohtume kunagi mõnel mu koolitusel või lihtsalt niisama. Kui valid tulla, olen väga tänulik, kui ei, siis ausalt ei ole hullu - allgoodeverything :)

Seniks, ole tubli!

Siiri

Kuidas kulgeb minu meelest tee eduni?

Kuidas kulgeb minu meelest tee eduni?

Copyright ProBrows Europe Ltd.

Jah, julge pealkiri, mis annab mõista, et ma justkui teaksin sellest teemast midagi ja arvangi teadvat. Vähemalt tean ma kindlasti, kuidas edust mõelda ei tasu ning milline suhtumine päris kindlasti ei tööta. Samuti olen omal nahal tunda saanud, mis toimib. Seega, kui ohverdad oma elust viis minutit selle loo läbi lugemiseks, luban omaltpoolt, et saad kas ülekinnituse sellele, et mõtled õigesti, või (nagu mina mõni aeg tagasi sain) tõuke teistmoodi ning julgemalt mõelda.


Looduse loogika on sageli ebavõrdsus

Usun, et eksisteerib täiesti universaalne loogika, mille puhul seda, mis on, tuleb juurde. Loomulikult pole see mitte midagi uut, kuid päris kindlasti ei järgi kõik iluteeninduse äris töötavad tüdrukud seda aktiivselt. Või vähemalt ei mõtle nad sellele minu meelest piisavalt tihti. Mida see siis täpselt tähendab? Ma olen oma elus näinud väga vähe valdkondi, milles valitseks veel suurem tasakaalu puudumine ja ebavõrdsus kui iluteenuste äris üldiselt ja kulmuäris eriti.

Kui vahel räägitakse 80:20 reeglist, mille kohaselt 20 protsenti tegijatest peaksid justkui teenima 80 protsenti kogu rahast, siis kulmuäris julgen ma viia selle võrdluse veel järgmiselegi tasemele: 20 protsenti sellest edukast 20-st protsendist saab omakorda lõviosa ka edukate teenistusest. Ehk siis lühidalt ja lihtsas eesti keeles: edukad teenivad kulmuäris kümneid kordi rohkem kui valdav enamik teisi, kes ka üritavad, kuid kesiste tulemustega. Kui sul juba on palju kliente, siis tuleb neid veel rohkem juurde ja kui sul on vähe kliente, siis pole sul varsti enam mitte kedagi.


Kuidas siis pääseda selle eduka paari protsendi sisse?

Valem on jällegi lihtne: õige suhtumine + meeletu töö. Kusjuures tegelikult see vaid tundub lihtsana või õieti on seda lihtne niimoodi sõnastada. Kui selle asja sisse vaadata, siis olen mina tuvastanud oma kümnete õpilaste arengut jälgides järgmise seose: suhtumine sellesse, milliseks peab inimene oma potentsiaali, määrab ära selle, kui palju ta üldse tööalaselt pingutada viitsib ja tahab. Ehk siis olen selgesti näinud, et need, kes usuvad oma potentsiaali olevat suurema, lihtsalt võtavadki kordades rohkem ette, pingutavad sagedamini, seavad end kordi tihedamini riskantsetesse olukordadesse, kindlasti hävivad rohkem ja kannatavad selle tõttu, kuid - ja see ei saa nüüd tulla mingi üllatusena - saavutavad ka kordades enam.

Ehk siis mis on jutu mõte? Usun, et sisimas tunnetab iga iluteenuste äris olev naine ära oma potentsiaali ja just see määrabki ära selle, kui palju ta üldse igapäevaselt ette võtab ja pingutab ning seeläbi ka selle, kui palju ta edu saavutab. Ei aita lihtsalt tuimalt enda rohkem tööd tegema sundimine, vaid see, et inimene keskendub iseenda veenmisele selles, et ta potentsiaal on suurem. Kuidas seda teha? Kindlasti ei ole siin universaalseid võluvalemit, kuid millest saan rääkida, on see…


Kuidas mina seda tegin?

Eneseusk on minu jaoks nagu kehaline tervis, mille eest on vaja pidevalt hoolt kanda. Kui sa ikka aasta aega järjest kordagi trenni ei tee, on naiivne loota, et su vorm alla ei käi. Sama on eneseusuga ning suhtumisega oma potentsiaali. Minu jaoks aitavad ja on alati aidanud kolm asja: füüsiline koormus, õige seltskond ja pidev õppimine.

Füüsiline koormus. Jah, usun, et nii lihtne asi kui intensiivne sportimine ja oma südame ja vereringe “käima tõmbamine” lisab enesekindlust. Olen üheks neist, kes usuvad, et terve vaim ja siinkohal siis ka “ensekindel vaim” saab paikneda vaid terves ja tugevas kehas. Sellepärast teengi vähemalt viis korda nädalas trenni.

Teiseks: seltskond. Tunnistan ausalt, et viibin valdava osa ajast inimeste seltskonnas, kes on oma elus saavutanud tunduvalt rohkem kui mina. See aitab näha järgmist taset ja mitte “loorberitele puhkama jääda”. Näiteks, kui olin uhke peale mõne oma väiksema eesmärgi saavutamist (uus auto, rahvusvaheline koolitamine ja mõnede julgete äriideede elluviimine) rääkisin tüdrukutega Londonist, kes olid loonud juba enne kahekümnseseks saamist oma ilu-impeeriumi ja peale seda oli küll tunne, et minu karjäär liigub teokiirusel :)

Kolmandaks: õppimine. Mitte miski ei asenda minu jaoks seda, et õpin endast parematelt. Sisuselt tähendab koolitustele minek minu jaoks lisaks enesekindluse suurendamisele ka tohutut aja kokkuhoidu: keegi võtab kokku kuid või aastaid oma elust ja toob selle tulemused mulle kandikul kätte vaid tundide jooksul. Ja selle eest olen alati nõus maksma kohati ka Eesti mõistes sürreaalseid summasid. Austan väga kõiki oma õpetajaid nii nende teadmiste ja oskuste kui ka suhtumise pärast. Olukorras, kus neil oleks tuhandeid muid võimalusi oma aja veetmiseks, on nad siiski otsustanud anda midagi teistele ja see ei ole väike asi.

Just see ongi toonud mind teadlikkuseni sellest, mis on veel vast kõige olulisem seoses nende kolme lähenemisega ja selleks on mõistagi aitamine. Hetkel, mil märkad enda kõrval väiksemaid, nõrgemaid või lihtsalt raskemasse olukorda sattunuid, kel ei lähe momendil hästi, ning leiad endas jõudu ja võimalusi nende aitamiseks, toimub midagi imelist... oled ühtäkki suurem iseendast ja su elu puudutab teisi. Just sel hetkel hakkab ka maailm sulle väga palju tagasi andma ja töö, see tundub vaid kvaliteetaja veetmisena.

Kokkuvõtteks, loodan, et sellest on sulle kasu. Sinu potentsiaal on täpselt nii suur, kui usud selle olevat ja selleks, et see ka sellisena püsiks ja suureneks on vaja kogu aeg oma hoiakutega tegeleda :)

Loodan, et näen sind kunagi mõnel koolitusel või kohtume niisama kuskil. See on mulle alati suur privileeg, kui saan kuulda sinu lugu ja võid kindel olla, et vaatamata sellele, kui suurte projektidega ma tegelen, jään alati mingis võtmes tavaliseks tüdrukuks Saaremaalt, kes hindab üle kõige lihtsaid asju meie ümber, armastab oma perekorda ja teeb kõik, et ta ise ja need, kellega ta kokku puutub, näeksid igas päevas veel rohkem päikest.

ProBrows Europe alustas koostööd Tallinna Ilu- ja Moe Erakooliga!

ProBrows Europe alustas koostööd Tallinna Ilu- ja Moe Erakooliga!

Meil on suur heameel teatada, et peatselt on võimalik omandada SharpBrows mikropigmentatsiooni (microblading) teadmisi ja oskusi ka Eesti juhtivas iluteenuste õppeasutuses Tallinna Ilu- ja Moe Erakoolis. Koostöös Tallinna Ilu- ja Moe Erakooliga oleme töötanud välja lahenduse kõigile ilutöötajatele, kes soovivad kogupaketina omandada nii microbladingu kui ka geellakkimise ja depilatsiooni oskused. Kursuse täpne programm ja osalemise tingimused avaldame peatselt - see on programm, mis tasub kindlasti ära oodata, sest see on parim, mida oma raha eest saada võid :)

LÄHEM INFO KOOLITUSEST JA SELLE ERINEVATEST FINANTSEERIMISE VÕIMALUSTEST: info@probrows.com

 

KOOLITUS VÄLJA MÜÜDUD - Miks eelistavad kliendid SharpBrowsi microbladingu koolitust?

KOOLITUS VÄLJA MÜÜDUD - Miks eelistavad kliendid SharpBrowsi microbladingu koolitust?

Küsisime osalejatelt, miks nad on eelistanud SharpBrows-i microbladingu koolitust ja nad tõid välja kolm peamist põhjust.

1. VÄIKSED GRUPID.
Koolitus toimub väga väikestes gruppides, kus on vaid 2-4 õpilast. Miks? Põhjus on lihtne: oleme kindlaks teinud, et microbladingu ära õppimise aja pikkus on pöördvõrdeline vigade arvuga,mida koolitaja õpilase tööprotsessis välja toob. Selleks on vajalik, et koolitaja näeks muuhulgas ka seda, kuidas õpilane oma tööd teeb, mitte ainult pilti tehtud tööst. Vastasel juhul on väga raske õppida lõigete õiget sügavast, osatööde täpset järjekorda, ettevalmistust jne. Kusjuures siinkohal ei hakka me isegi rääkima sellest, et üle interneti on heade fotodega võimalik diplom hankida ka inimesele, kes pole koolituse järgselt kunagi starter-kit-i avanudki.

2. PRAKTILISUS.
Microbladingu õppimise protsessi olulisim osa on selle teostamine inimesele. Erinevalt mitmetest koolitustest, kus selleni ei jõuta, teostavad SharpBrowsi koolitustel osalejad microbladingu protseduuri kahele modellile, kellest teisele iseseisvalt. Loomulikult eelneb sellele väga intensiivne harjutamise protsess, kuid oluline on siinjuures ikkagi järgmine fakt: “praktiline harjutamine modellil” ei seisne selles, et koolitaja teeb ilusad kulmud ja õpilane lihtsalt kordab mõningaid lõikeid, vaid õpilane saab kogemuse, mille käigus õpib ta kogu protsessi iseseisvalt teostama.

3. PIIRANGUTE PUUDUMINE.
On üldteada psühholoogiline mehaanika, kuidas täiskasvanud elevandid püsivad naeruväärselt hapra ketiga väikse toki küles, sest neisse on lapsepõlvest sisse juurdunud teadmine, et nad ei jõua end lahti rebida. See on meie meelest väär lähenemine. Me ei poolda väljamõeldud tehislikke piiranguid, mille puhul koolitusel osalenul keelatakse isegi harjutamine päris inimestel enne, kui koolitaja vastava loa annab, mida irooniliselt enamik osalejaid ei saagi. Pooldame seda, et iga õpilane areneks täpselt nii kaugele, kui ta suudab ja turg, mitte koolitaja, otsustaks, kes kui palju tööd saab.

Meie jaoks on oluline, et meie õpilaste kliendid oleksid rahul ja selle juures olemegi avastanud huvitava loogika: meie õpilaste töö kvaliteeti ei määra aeg, mis on möödunud koolituse lõpust, vaid kulmude arv, mis nad on selle aja jooksul teinud. Ja see on valdavalt kordades suurem kui teiste kursuste lõpetanutel, kellest mitmed ei olegi paraku microbladingu valdkonnas midagi teinud. Faktid räägivad iseenda eest ja kui soovid microbladinguga päriselt tegema hakata, siis registreeru meie järgmistele koolitustele.

See on võimalik!

See on võimalik!

Mul pole olnud kunagi nii mitut nii erinevat koolitust nii erinevates riikides ja nii erinevatele inimestele. Kui vaatan tagasi viimastele nädalatele, siis seguneb kõik peas üheks kiirendusrajaks, mille ääres on palju õnnelikke inimesi, minu uusi õpilasi - sõbrannasid ja sõpru. Kaovad ära konkreetsed koolitusklassid ja hotellide konverentsiruumid, massaažilauad ja sajad kulmupildid, jääb ainult tänulikkus.

Miks ma sellest räägin? Tahan, et teaksid: unistused võivadki päriselt täituda. Mäletan selgesti, kui alustasin kulmu-äriga. Mul polnud midagi - polnud kapitali, polnud kontakte, polnud isegi selget plaani, kuidas seda kõike teha. Oli ainult suur tahe ja valmidus pingutada nii palju, kui vaja, et tulemused tuleksid. Kui arvad, et mind ümbritsenud inimesed mu unistusi realistlikeks või isegi võimalikeks pidasid, siis eksid rängalt. Asi polnudki selles, kuidas täpselt nad mulle selgitasid, et rahvusvahelisse kulmukoolituste ärisse sisenemine on minu jaoks võimatu, et Tallinn on kaugel ja konkurents liiga tihe ning muust maailmast pole mõtet unistadagi. Asi oli selles, et nad tegid seda. Järjepidevalt.

Ütlen sulle üht: kui oleksin neid kuulda võtnud, siis tõenäoliselt poleks mu elus suurt midagi muutunud - teeksin vaikselt tööd kuskil pisikeses Kuressaare salongis ja sa ei teaks minust midagi. Elus on hetki, kui pead uskuma iseendasse pimesi ka siis, kui praktiliselt mitte keegi teine seda ei tee. Tihti ei soovi su lähedased inimesed sulle halba, nad on lihtsalt on teistsugused ja pelgavad, et kui sa peaksidki mingi ime läbi õnnestuma, siis liigud oma elus edasi ja nad jäävad sinust maha. Ja seetõttu ongi neil tuhandeid ja tuhandeid põhjusi lausa varnast võtta, mis võivadki mõjuda täiesti loogiliselt ning panna ka su enda uskuma, et ei tasu liigselt unistada, sest see kõik võib kaasa tuua vaid pettumusi.

Mina nii ei saa. Soovin elult enamat - tahan ennast proovile panna ja näha, kui kaugele on võimalik välja jõuda. Mind ei paelu see, et elaksin ülimalt rahulikku ja etteaimatavat elu, mida iseloomustab hall rutiin, ilusama nimega stabiilsus ja sureksin siis kunagi 100 km kaugusel kohast, kus sündisin. Tahan maailma näha, koolitada inimesi Londonis, New York-is ja veel kaugemal. Soovin elus midagi päriselt ära teha ja endast jälje jätta. Steve Jobs ütles: “We’re here to put a dent in the universe. Otherwise why else even be here?”. Usun sellesse. Ja teadke - sellesse uskumine on mind viimasel ajal palju aidanud.

Kui tegutsed ja tõeliselt pingutad, siis ilmub su ellu järjest uusi võimalusi ja avaneb järjest uusi uksi, tekib järjest uusi kontakte ja pakkumisi, millest varem poleks unistadagi osanud. Ja siis järsku näedki elu ja maailma teistsugusena, saad aru, et see, mis sind enne piiras, polnud väliskeskkonnast tingitud võimaluste puudumine, vaid pelgalt see, et valisid kuulda võtta neid, kes sinusse piisavalt ei uskunud või seda piisavalt välja ei näidanud (mis on praktikas tegelikult täpselt sama).

Kuidas sa saaksid ise seda teha? Ma räägin sellest sulle siis, kui kohtume. Räägime sellest kõigil koolitustel: nii FullGlam kulmukoolitusel, uuendatud kulmupikenduste koolitusel kui ka uuel SharpBrows-i microbladingu koolitusel. Ilma selle osata, mis võib vahel moodustada vabalt poole koolitusest ja annab sulle selge plaani tulevikuks, oleks kogu materjal kuiv ja tavaline. Seega, soovitan registreeruda. Paraku jõuan teha vähem koolitusi Tallinnas, kuna käin koolitamisega seoses järjest rohkem ja järjest kaugemal välismaal. Olen kindel, et ka sina suudad oma unistused teoks teha ja suudad seda veel paremini kui mina. Vahel on lihtsalt vaja, et keegi, kes sinusse usub sulle esimesed konkreetsed soovitused annaks, mis aitavad sul ennast välja rebida rutiinist, millesse muidu aastatkes kinni jääda võid. Luban, et annan sulle need soovitused ja olen su kõrval, kui neid peale koolitust ellu viima asud. Kohtumiseni!

Kõik on võimalik, sest üks inimene võib muuta kogu su elu…

Kõik on võimalik, sest üks inimene võib muuta kogu su elu…

Mulle on kirjutanud kümned ja nüüd juba üle saja tüdruku, kes on mind õnnitlenud ja edu soovinud. See tähendab mulle palju. SharpBrowsi kaubamärgi alt microbladingu teenuste osutamise alustamine kujutab endast nii mulle kui mitmele teisele ProBrowsi kulmuprofile uue ajastu algust. Vaatame kaugemale edasi ja julgeme tõsta oma pilgud palju kõrgemale kui varem.

Maailm on täis tüdrukuid, kes loodavad oma unistuste täitumisel kellelegi või millelegi väljapool: vanematele, mehele, elukaaslasele, lotovõidule või heale õnnele. Mina nende hulka ei kuulu. Ma usun, et elus edasi jõudmine ja unistuste teoks tegemine sõltub minust endast. Ja ma ei häbene seda välja öelda ei siin, ega ka koolitustel.

Rändan mõtetes tihti tagasi oma esimesse koolitusse, kus osales täpselt üks õpilane ja mis toimus väga pisikeses toas. Kuigi teadsin ühest küljest, et see on suur asi, et ma üldse koolitusi läbi viin, sain samal ajal aru, et see on alles algus… Teadsin, et kui teen asjad õigesti, pingutan ja harjutan, siis on kõik võimalik. Ja ma tean, kui suurelt ja absoluutselt see kõlab - “kõik”. Aga see on tõde. Kõik ongi võimalik, kuid ühe väikse väga olulise klausliga: ainult siis, kui teed seda ISE.

Kõiki valmis lahendusi, mis su ellu väljapoolt tulevad - kingitused, asjade sinu eest ära tegemine, su aitamine igal sammul - iseloomustavad minu meelest kaks omadust: need on ajutised ja sõltuvust tekitavad. Kui lased oma edu teistel enda eest luua, siis avastad end paratamatult mingil hetkel kõrvalistmel. Ja kõik, kes on sealt püüdnud autot juhtida, teavad, et see ei toimi.

Just ISE ja päris enda oma unistuste unistamist, nende nimel töötamist ja asjade päriselt ära tegemist õpetame ka oma koolitustel. Ja see töötab. Mitu tüdrukut on mulle kirjutanud sellest, kuidas nende tööalane alu ja selle tulemusena ka elukvaliteet üldse on muutunud ja see on kõige liigutavam üldse.

Loomulikult on inimene, kes su elu muuta võib, sina ise. Ja ma väga loodan, et saan olla sulle mingil hetkel abiks, kui oled otsustanud seda teha. Ma ei karda välja öelda, et olen seda ise suutnud ja unistustest, mis olid alguses seotud ühe tüdrukuga väikses klassis on saanud unistused, mis on seotud väga paljude tüdrukutega suurtes linnades üle maailma. Kui sulle see hoiak meeldib, siis loodan, et kunagi näeme ja saan sulle sellest kõigest rääkida. Usun, et kõik on võimalik ja kui sulle meeldib suhtumine, et kontroll oma elu üle tuleb võtta enda kätte, siis kindalsti meeldivad sulle ka meie koolitused :)

Kohtumiseni,

Siiri

Kuidas muuta kulmud märgatavamaks?

Kuidas muuta kulmud märgatavamaks?

Copyright ProBrows Europe.

Kõik tüdrukud, kellel on ilusad kulmud, tahavad neid maksimaalselt välja näidata. Täna vaatamegi kulmuprofi Nico Gulise näpunäidete põhjal seda, kuidas saad muuta oma ilusad kulmud veelgi märgatavamaks.
 

1. Kõigepealt harja kulmud korralikult läbi!

Copyright Elle Ltd.

Kasuta kaarjat kulmuharja (spoolie brush), et harjata kulmud kohevamaks. Sa näed oma kulmude õiget kuju vaid siis, kui need on korralikult läbi harjatud. Lisaks toob see välja ka kõikvõimalikud ebatäpsused kulmu piirjoontes ja samuti näed, millistes piirkondades on kulmud veidi õhemad. Teades oma kulmude väikseid ebatäiuslikkusi, saad need vead parandada järgmiste sammude käigus.

 

2. Kasuta kulmupliiatsit õigesti!

Copyright Elle Ltd.

Kulmuprofessionaal Nico Guilis toonitab, et kulmude väljanäegemise kvaliteet sõltub väga suurel määral sellest, kui professionaalsete liigutustega kulmupliiatsit kasutada. Saades oma kätte täpselt samad vahendid, võib üks tüdruk muuta oma kulmud jubedaks ja teine imeilusateks. Millised on siis õiged liigutused? Nicolo ütleb, et pliiatsiliigutuse pikkus ei tohiks ületada kulmukarva pikkust, seega peavad need olema imelühikesed. Samuti ei tohi pliiatsit liiga jõuliselt kulmu vastu suruda - seega peavad liigutused olema kerged ja sujuvad. Meie inspiratsiooni osast leida ka mitmeid lugusid sellest, kuidas valida õige kulmupliiatsi värv, võttes arvesse oma naha ja juuste loomulikku värvitooni. Sageli teevad tüdrukud ka selle vea, et valivad liiga tumeda kulmupliiatsi ning muudavad seetõttu kulmud ebaloomulikeks ka õige tehnika korral.

 

3. Pane rõhku sellele, et kulmupuuder kataks kulmukarvad ühtlaselt!

Copyright Elle Ltd.

Kasuta diagonaalselt lõigatud otsaga pintslit, et kanda kulmudesse ka kulmupuudrit. Sarnaselt kulmupliiatsi kasutamisele, on ülimalt oluline valida õige kulmupuudri värv. Kindalsti ei tohi olla see liiga tume. Samuti tuleb olla selle kulmukarvadesse kandmisel ettevaatlik - kulmuproff Guilis ütleb, et valdavalt pingutavad algajad sellega üle ja lisavad seda liiga palju. Ilusa tulemuse eelduseks on tema sõnul kulmude ühtlane, sujuv ja pigem õrn puudriga katmine. Väga sageli rikub tulemuse ära see, et kulmude siseosa või välimised pooled kaetakse kulmupuudriga liiga intensiivselt, mistõttu jääb kulmude toon eri osades erinev. Väldi seda! Kanna puudrid kulmudele ettevaatlikult ja pea meeles, et parima tulemuse saavutamiseks on oluline nende ühtlane katmine.

 

4. Kindalsti kammi kulmud veelkord läbi!

Copyright Elle Ltd.

Kasuta jälle kaarjat kulmuharja (spoolie brush), et kulmud veelkord läbi kammida. Just selle osa unustavad tüdrukud vahel ära ja seetõttu võib kulmudesse jääda mitmeid ebaloomulikke värvi-triibukesi. Kulmudesse lisatud värvi korralik harjamine karvade sisse on vältimatu osa kulmude märgatavamaks tegemise protsessist ja seda ei tohi mitte mingil juhul vahele jätta.

 

5. Kasuta tooni andvat kulmugeeli

Copyright Elle Ltd.

Seejärel tasub kulmudesse kanda veel ka värvi andvat toonitud geeli. Guilis toonitab, et koguse valikuga tuleb olla väga ettevaatlik ja pigem lisada seda vähem kui rohkem. Tõmbed peavad olema alati kulmukarvade kasvamise suunas, diagonaalis üles, kulmu välimise nurga poole. Peale paari tõmmet tasub vaadata tulemus üle ja lisada geeli vaid siis, kui oled veendunud, et seda pole juba piisavalt.

 

6. Lisa pool-läbipaistvat puudrit

Copyright Elle Ltd.

Tulemuse viimistlemiseks soovitab Guilis kasutada poolläbipaistvat puudrit  (translucent powder), mida tuleb kulmudesse kanda koheva ümara kulmupintsliga (fluffy brush). See on osa protsessist, mille käigus on eesmärgiks tekitada veidi kontrasti näonaha ja kulmude vahel. Kandes nii puudrit ettevaatlikult just kulmu äärtesse, tulevad need palju paremini esile.

 

7. Kanna oma kulmud uhkusega välja ja naerata rohkem!

Copyright Elle Ltd.

Tunne rõõmu oma ilusatest kulmudest ja võta arvesse, et need näevad välja parimad just sinu naeratava suu kohal. Alusta sellest, et oled rõõmsam, naeratad rohkem oma töökaaslastele ning püüad märgata ja võimendada igas päevas maksimaalslet positiivset.

Buduaari turust, positiivsest hoiakust ja unistustest

Buduaari turust, positiivsest hoiakust ja unistustest

Ülikiire ja töine Buduaari turg on selja taga ja lõpuks ometi sain ka ise lugeda Buduaari juubeli-numbrit. Mulle meeldib see ajakiri ja mulle meeldib Buduaari turg. Miks? Põhjusi on mitmeid: ilus kujundus, ajakohasus, professionaalsus jne. Aga see kõik on teisejärguline. Peamine põhjus on see, et Buduaari fookus ei ole negatiivsel. Nad ei püüa “ära panna” ja lasta kriitikal vohada, pigem vastupidi. Kui vaadata kõiki Buduaari tegemisi, lugusid ja üritusi nii veebis kui mujal, on näha elujaatavat ja positiivsust võimendavat hoiakut: alati asutakse väiksema poolele, ostatakse märgata seda, mis on hästi ning näidata inimlikkust ja kordaminekuid ka seal, kus kollane meedia vigades urgitsemisse kinni jääb. Just see muudab Buduaari eriliseks. Kindalsti on selle tõttu läinud kaduma klikke, sest kõikvõimalik lauskriitika ja intriigide tekitamine müüb, kuid samas on see taganud Buduaari jätkusuutlikkuse. 10 aastat ei ole meediamaailmas lühike aeg, eriti, kui on selle aja jooksul on tulnud ja läinud kümneid konkurente.

Just sama suhtumist hindame ka oma koolituste tegemisel. Saangi kodusel Saaremaal olla vaid mõned päevad, sest siis ootab mind juba järgmine FullGlam koolitus. Loomulikult on kõik need koolituspäevad intensiivsed ja pingelised - materjali on palju ja tahame ju nii mitmeid teadmisi ja oskusi edasi anda, aga samas on neis päevades ka alati midagi asendamatult positiivset. Tõenäoliselt ei ole ma ise kogenud oma elus paremat tunnet, kui siis, kui näen, et inimeses tekib reaalne veendumus, et ta saab oma elu muuta. See on eriti nii hetkil, mil inimene tajub, et ta saab võtta midagi, millest ta seni vaid unistanud on ja muuta see reaalseks - muuta see päriselt enda omaks, oma eluks. Kindlasti on selleks vaja häid oskusi, kuid samas ka kuhjaga eneseusku. Olen väga uhke selle üle, et just seda on tüdrukud meie koolitustelt saanud. On tekkinud positiivne emotsioon, mis ei kao ära - võime näha enda ümber maailmas pigem võimalusi ja väljakutseid, mitte olemprobleeme, negatiivset ja valu. Ja selle võimega võib korda saata ükskõik mida.

Tean, et see kõlab suurelt ja ameerikalikult: “Korda saata ükskõik mida”. Ometi nii see on. Vaid napilt kolm kuud tagasi olin ka ise lihtsalt tüdruk Saaremaalt, keda kulmumaailmas eriti paljud ei teadnud. Noh, olgem ausad, olin täiesti tundmatu. Nüüdseks on mu elus toimunud väga mitmeid muutusi ja unistus teha iluvaldkonnas koolitusi on arenenud reaalsete võimalusteni teha seda rahvusvaheliselt ja palju mastaapsemal skaalal. Miks ma seda räägin? Ei, mitte selleks, et sa ennast kadedana tunneksid. Ma räägin seda selleks, et ka sina võid seda teha. Mul pole midagi selle vastu, kui FullGlam koolituse tulemusena kasvad ja arened sina kulmuvaldkonna tegijana veel kiiremini kui mina. Vastupidi - see oleks privileeg ja puhas rõõm. Ja just selle pärast me neid koolitusi teemegi. Selleks, et anda inimestele reaalne võimalus ja vahendid muutuseks, mis võib, nii nagu see minu puhul läks, muuta kogu elu.

Märtsi koolitused on välja müüdud, aga saad tulla neile tulevikus. Kui tahad, et räägin sulle siiralt ja vahetult nagu sõbrannale sellest, kuidas mina kulmuäris edu saavutasin ja millest on mulle sel teel kõige rohkem kasu olnud, soovitan kindlasti FullGlam koolitusele registreeruda. Kui sa järgid neid soovitusi, mida koolituse käigus saad, on väga ebatõenäoline, et sa investeeringut koolitusse mitmekordselt tagasi ei teeni. Ja kui sa ei soovi tulla, siis pole ka absoluutselt mitte midagi valesti. Soovin sulle ikkagi kõike kõige paremat ja seda, et su unistused täituksid - kas siis ühel viisil või teisel.

Usun, et võime kunagi kohtuda, sest Eestimaa on väga väike. Ja kui see juhtub, kas siis mõnel koolitusel või niisama, nagu see juhtus nii paljudega Buduaari turul, on mul ainult siiralt hea tunne, kui näen, et ka sina oled üks neist rahututest, kes soovib saada elult rohkem kui inimesed tema ümber harjunud on ning võtab selleks ka midagi ette. Maailm kuulub julgetele tüdrukutele ja kui sul on unistused, siis ära jää kinni nendest unistamisse - vaid tegutse. Ainult nii saad õnnelikuks :)


Kuidas parandada oma kulmudisaini taset

Kuidas parandada oma kulmudisaini taset

Nagu oma FullGlam kulmude koolitustel õpime, on kulmud naise näo üks kõige olulisemaid osi - need võivad muuta kogu välimuse tunduvalt paremaks või siis selle ära rikkuda. Kui soovid viia oma kulmudisaini taseme lähemale selliste kuulsuste omale nagu Cara Delevigne, Emilia Clarke ja Rita Ora, siis pane tähele. Praktiliselt alati on võimalik teha asju veelgi paremini kui sa praegu teed. Täna vaatame, mida täpselt tuleb teistmoodi teha, et oma "kulmumängu" taset tõsta.
 

1. Ära kunagi paranda üks-kulmu nii, et kulmude vahe jääb liiga lai.

Copyright Benefit Cosmetics.

Väga sageli on ükskulm niivõrd hirmutav, et selle kõrvaldamisel lähevad naised liiale ja kulmude vaheline vahe jääb liiga suur. Tavaliselt tekitab see olukorra, kus ükskulmu kõrvaldamisel kärbitakse kummagi kulmu siseosi järjest, et need oleksid samasugused ja nii jäävad kulmud järjest lühemaks ja nendevaheline vahe järjest laiemaks. Säärane kulmude paigutus on paljude naiste jaoks äärmiselt ebaloomulik ja lihtsalt kole. 

Mida täpselt saad paremini teha?  Aseta kulmupliiats või pintsel vertikaalselt oma ninajuure kõrvale. Nii leiad punkti, mis on maksimaalseks kauguseks "ükskulmu" kärpimisel. Kui lähed ükskulmu ärakitkumisel sellest piirist üle, siis on tagajärjeks häving.

 

2. Vali kulmudele õige värvitoon - see ei pea kattuma sinu juuste värviga!

Copyright Eduardo Gallegos.

Tihti räägivad tüdrukud sellest, et kulmuvärv peab kattuma juuste värviga. Ometi ei ole see kaugeltki alati hea mõte ja loomulik lahendus. Miks? Paljuski selleärast, et väga suur osa tüdrukutest on oma juukseid värvinud. Juuste värvimisel ei pea alati muutma kulmuvärvi sama palju ja samas suunas. Tegelikult jätab täielik kattumine hoopis veidra mulje!

MIda täpselt saad paremini teha? Sõltumata sellest, kas kasutad kulmude puhul värvi või kulmupliiatsit, sulanda kulmukarvadesse ainult veidi värvi, et neile tooni anda ja ära mitte kunagi värvi neid täielikult üle. Mida heledamad on su juuksed, seda suurem võib olla erinevus värvitoonides kulmude ja juuste vahel (ehk siis kulmud jäävad tunduvalt tumedamateks, loomulikult). 

 

3. Järgi suuremal määral oma loomulikku kulmukaart - mida kaugemale kõrvale kaldud, seda riskantsemaks olukord muutub!

Copyright becominggeorgeous.com.

Isegi siis, kui su kulmudel pole loomulikult suurt, 45-kraadist nurka, ei tähenda, et su kulmul puuduks kuju ja su kulmukaare nurgaks oleks null. See on täiesti olemas ja väga sageli on kasulik alustada selle avastamisest. Uuri oma kulme lähedalt ja tuvasta, mis punktis täpselt on su kulmukaare kõige kõrgem punkt (isegi siis, kui see on ainult väga vähe kõrgem kulmude üldisest joonest). Väga suureks veaks on oma loomuliku kaare hävitamine kulmude sirgeks kitkumise läbi. Nii kaotad oma üldises kulmudisainis rohkem kui arvata oskad ning lisaks on suur oht, et tekitad oma kulmukaare tipu täiesti valesse kohta.

Mida täpselt saad paremini teha? Kui hakkad oma kulme disainima ja kitkuma, siis vali selle ala, millelt kulmukarvad eemaldad, alumiseks piiriks joon, mis liigub otse kulmukaare tipu suunas. Sama tee kulmukaare teiselt poolelt, tõmmates sirge joone kulmukaare tipust kulmu välisosa poole. Loomulik kulmukaar jääb alati väga palju rohkem märgatavamaks, kui eemaldad karvad selle vastaspoolelt.

 

4. Harja oma kulme regulaarselt ja osta õige kulmupliiats!

Copyright vevelicious.com.

Kui kulmud on harjamata, siis kalduvad karvad rohkem erinevatesse suundadesse laiali ja väga sageli paljastavad peanahka kulmude alt. See ei ole sugugi kaunis vaatepilt ja hävitab su kulmudisaini ilmekuse hetkega, sest su kulmudisaini tase lihtsalt ei paista välja.

Mida täpselt saad paremini teha? Kata kulmud alati korrektselt ja harja kulme regulaarselt! Investeeri korralikku kulmupliiatsite komplekti ja kasuta neid. Kuidas leida sobivaim kulmupliiats? Lihtsalt mine kaubamajja ja varu aega, et proovida erineviad. Ära karda suhelda iluosakonna töötajatega ja küsi nende arvamust. Enamik eesti tüdrukuid on natuke häbelikud ja arvavad, et nad peavad ära ostma need tooted, mida iluosakonna töötaja on neile näidanud või soovitanud. Unusta see valehäbi! Mine proovi julgelt, lase ennast teenindada ja osta vaid need, mis sulle päriselt meeldivad!

 

5. Ära riku oma kulme ära kitkudes ise kulmukaare ülemist osa!

Copyright makeupartistme.blogspot.com.

Ükskõik, kui kõvaks kulmuprofiks ennast pead, on sul võimalik oma kulmud ikka korralikult ära rikkuda, kui hakkad ise peegli abil oma kulmude ülaosa kitkuma. Kuigi võid selle endale ilusti välja vabandada ja sisendada, et kõik näeb ilus välja, on väga vähe tüdrukuid, kes suudavad oma kulmude ülaosa ise kitkuda, ilma, et kulmukaar kannataks.

Mida täpselt saad paremini teha? Lase teha kulmude ülaosa hooldust profil. Nii lihtne see soovitus ongi. Kui soovid kodus kätt harjutada, siis tegele kulmude alaosaga - kulmukaare ülaosa on suurvorm, millega tegelemine on keskmiselt umbes sajal juhul sajast mõttekas jätta profile.

 

6. Väldi liiga paksu kulmumeiki ja pikki tõmbeid!

Copyright makeupartistme.blogspot.com.

Oleme sellest ka varem rääkinud, aga kordamine on kõigi perfektsete kulmude ema. Mida rohkem lisad meiki ja  mida paksemaks meigikord su kulmude peal läheb, seda ebaloomulikumad ja "peale joonistatud" need jäävad. Reeglina tõmbab see ka väga palju tähelepanu kulmudele täiesti valedel põhjustel - need muutuvad liiga domineerivateks ja varjutavad su ülejäänud näo.

Mida täpselt saad paremini teha? Kasuta alati lühikesi, kergeid ja õrnu käeliigutusi, kui kulmudesse meiki lisad. Ära avalda liiga palju survet ja varu kulmudesse meigi lisamiseks pigem rohkem aega. Nii väldid vigade tegemist. Ja loomulikult ära mitte kunagi vea kulmudesse kulmupliiatsiga paksu rasvast joont  - nii rikud oma kulmudisaini ära üheteistkümnel juhul kümnest. 

 

7. Kulmud peavad olema õed, mitte kaksikud!

Copyright Getty Images.

On loomulikult hea, kui oled kulmu-perfektsionist, aga katse muutda mõlemad kulmud absoluutselt identseteks, viib valdavalt nende ülekitkumiseni. Ja seda on juhtunud nii mõnegi päris professionaalse kulmueksperdi puhul. Üks kulm on alati ja me rõhutame ALATI pisut erinev teisest. 

Mida täpselt saad paremini teha? Lepi sellega, et kulmud peavad olema õed ja mitte kaksikud! On täiesti ok, kui neil on väiksemaid pisi-erinevusi ja see puudutab eriti kulmukontuuri. Lihtsalt loobu fikstsioonist, et vasak ja parem kulm peavad olema teineteise perfektne peegeldus. 

 

8. Leia kulmudele õige pikkus - kõrvalekaldumine sellest hävitab su kulmudisani!

Copyright makeupandbeautyblog.com.

Mis täpselt juhtub, kui su kulmud pole täpselt õige pikkusega? Nii hirmus, kui see ka ei kõlaks, teevad need su näe ebaproportsionaalseks ja koledaks! Liiga lühikesed kulmud muudavad su  silmad ja nina ebaloomulikult suureks ning liiga pikad kulmud muudavad silmad pisikesteks ja varjutavad ülejäänud näo.

Mida täpselt saad paremini teha? Kasuta loomulikult korrektse kulmupikkuse leidmise kuldreeglit, suunates kulmupintsli või -pliiatsi diagonaalselt 45 kraadise nurga all nina alt näo keskosast silma välisosa suunas. Ära mitte kunagi tee kulme pikemaks või lühemaks diagonaalselt asetseva pliiatsi ja kulmu lõikumise punktist.

 

9. Tee kulmumeik pärast ülejäänud näo meikimist.

Copyright Palafoxxia YouTube channel.

Päris lihtne ja samas kindel viis ebaõnnestuda oma kulmudisainis on see, kui alustad meikimist kulmudest. See on naiivne viga, mis maksab  valusasti kätte ning kulmud näevad pärast meigipõhja ja edasise meigi lisamist ülejäänud näole hoopis teistsugused välja kui alguses. 

Mida täpselt saad paremini teha? Jäta kulmude meikimine praktiliselt viimaseks osasks oma näo meigi protseduurist ja seda isegi siis, kui teed vaid igapäevast kerget meiki. Nii saavutad kordades lihtsamini selle, et kulmude meik sobib ülejäänud näo omaga.

 

10. Ära kitku kulme enne dušši all käimist.

Copyright Getty Images.

Mis juhtub dušši all käies on see, et soe vesi muudab poorid ja kulmukarvade juuri ümbritseva naha lõdvemaks ja nii lihtne kui see ka poleks - osad karvad kukuvad täiendavalt sinu kulmudest välja. Kui oled just enne dušši all käimist korralikult kulme kitkunud, siis võib tulemus dušši alt tulles algsega võrreldes päris erinev välja paista. Loomulikult võid öelda, et sinuga midagi sellist ei juhtu ja sinu kulmukarvad püsivad su peanahas kinni nagu superliimitud, kuid parem on karta kui pärast kahetsedes oma kadunud karvu leinata. 

Mida täpselt saad paremini teha? Ära kitku kulme enne dušši all või vannis käimist. Nii lihtne see ongi. Loodetavasti leidsid neist kümnest soovitusest midagi kasulikku :)

15 kulmuviga, mida ei tasu kunagi teha

15 kulmuviga, mida ei tasu kunagi teha

Eksimine on inimlik, aga kulmudega ei tohi mängida! Järgnevalt ongi ProBrowsi profid kokku pannud nimekirja 15-st kulmuveast, mida sa mitte kunagi teha ei tohi! :) Kindalsti teadsid osasid neist, aga loodetavasti on ka midagi uut.
 

1. Jälgi, et kulmukarvad ei oleks liiga sassis

Võib tunduda veider, kuid sarnaselt juustega võivad sassis olla ka sinu kulmukarvad. Kui su kulmud on korrektselt harjamata, siis jätavad need lohaka ja inetu mulje ka siis, kui need on üldiselt heas korras. Kulme tasub harjata üles- ja väljapoole suunatud liigutustega - nii annad kulmukarvadele ilusa ja loomuliku suuna, mis kulmude kuju ja kontuuri kõige paremini välja toob.


2. Ära kombineeri oma kulmudel korraga paljusid erinevaid tooteid

Kui hooldad oma kulme, väldi nende peale erinevate toodete kokku kuhjamist. Alusta pigem tagasihoidlikult! Katseta erinevaid vahendeid mõõdukalt ja kui näed, et tulemus on hea, edene tibusammudega. Ära unusta, et igat kulmuprodukti on pigem lihtsam lisada, kui maha võtta. Samuti keskendu sellele, et valitud vahend korralikult kulmukarvade sisse sulandada, enne kui järgmise järele haarad.


3. Ära ürita anda kulmudele kuju ühe ainsa joonega

Sõltumata sellest, millise kulmukujundamise strateegia valid, on oluline tegeleda kulmu erinevate osadega eraldi, mitte lihtsalt püüda lahendada kogu kulmule õige välimuse andmine ühe pliiatsi- või pintslitõmbega. Võti peitubki selles, et tegeleda kulmukarvadega eraldi ja põhjalikult, mitte kasutada lihtsalt ühte kiiret "võlu-liigutust".


4. Ära jäta kulmupliiatsi värvi kulmudesse sulandamata

Kui kasutad kulmudele kontuuri andmiseks kulmupliiatsit, tuleb selle värv kindalsti ühtlaselt kulmude sisse sulandada. Vastasel juhul jäävad jooned näha ning kulmude üldilme pole üldsegi nii loomulik, kui see võiks olla. Kulmude kuju on ebaloomulik ja kontuurid ebaühtlased. 


5. Ära kasuta valet kulmuvärvi

Kulmude täitmisel ja värvimisel tuleb valida värv õigeti, vastasel juhul jääb tulemus samuti tõeliselt ebaloomulik. Parima värvitooni leidmiseks tasub katsetada erinevate värvidega ning vaadata, millise üldilme muutuse erinevad värvid kaasa toovad. Eriti oluline on see siis, kui su kulmuvärv (ja juustevärv) ei ole tavapäraselt tume. 


6. Ära liialda kulmumarkeriga

Kuigi markeri kasutamine on reeglina hea mõte, muudab sellega ülepingutamine kulmud tõeliselt ebaloomulikeks ning need enam ei kaunista su nägu  vaid tõmbavad endale tähelepanu valedel põhjustel. Parima tulemuse saavutamiseks, vali kulmude ülemise ja alumise ääre naha katmisel toon, mis on vaid ühe tooni võrra heledam sinu loomulikust nahavärvist.


7. Ära jäta kulme laigulisteks

Kui kulmude täitmisega hooletult tegeleda, võivad need jääda laigulisteks. Kui soovid muuta ühe kulmuosa kuju (näiteks tõsta kulmukaart veidi kõrgemale), tuleb tegeleda kogu kulmuga terviklikult. Vastasel juhul jääb tulemus ebaühtlane ja osadest kohtadest mõjub kulm oluliselt õhemana. 


8. Jälgi, et kulmud ei oleks liiga paksult täidetud

Teatavasti on igasugune liialdamine kurjast. OIma kulmude värvitooni muutmise üritamine on riskantne ettevõtmine. Õige ja mõõduka tušši kasutamisega on võimalik anda kulmudele tumedam toon, aga mitte muuta nende algset värvi täielikult. Selle üritamine viib su kulmud pigem naljakalt ebaloomulikku olekusse.


9. Vaata, et kulmud ei oleks ebaühtlaselt täidetud

Kui su kulmudes (peamiselt siseosas) on täitmata osi, siis tasub need kindlasti ära täita. Tühjad laigud kulmude sees hakkavad silma ja muudavad üldilme väga palju inimetumaks kui see võiks olla. Tavaliselt esineb see probleem tüdrukute puhul, kes on oma kulme aktiivselt kitkunud või kitkuda lasknud. Kasuta kulmupikendusi, et sellest probleemist püsivalt vabaneda, ajutise lahendusena täida need osad aga kulmupliiatsi ja tuššiga. 


10. Anna alati kulmudele selge kuju

 
 

Kuigi veidi metsikud kulmud on praegu igati in, ei tähenda see, et need võiksid olla mitte-hooldatutd ja ebaühtlased Kui sul pole absoluutselt aega kulmuprofi juurde tulemiseks, siis eemalda vähemalt üksikud karvad, mis muudavad su kulmude servad eriti ebaühtlaseks. Hooldamata kulmud ei kaunista nägu, vaid jätavad sinust üleüldiselt lohaka mulje. 


11. Jälgi, et kulmukaar ei oleks liiga terava nurgaga

Liiga kõrge kulmukaare keskosaga kulmud võivad muuta su üldise ilma kurjaks ka siis, kui sa üldse kuri olla ei soovi. Loomulikult on lihtne leida oma kulmukaare õiget kõige kõrgemat punkti, kui suunad pliiatsi või pintsli ninasõõrme suunast kulmu keskele. Kui eriad seda reeglit ja lood kulmukaare keskosa ebaloomulikku kohta, on kogu kulmustiil rikutud. 


12. Ära tee kulmude välisosa liiga pikaks

Kui teed oma kulmude välisosa liiga pikaks, jääb kulmudest väljavenitatud ja ebaloomulik mulje. Teatavasti on võimalik leida kulmude välisosa õige lõpp-punkt asetades sirge pliiatsi või pintsli diagonaalis nina juures kulmude suunas. Sellest punktist kaugemale ei tasuks kulme pikendada (nii, nagu need tasub teha piisavalt pikaks, et need selle punktini ulatuksid).


13. Ära tee kulme liiga kandilisteks

Väga sageli muudavad tüdrukud oma kulmude siseosa liiga kandiliseks. Seda tasub vältida, sest nii jääb kulmudest võlts ja ebaloomulik mulje. Selle vältimiseks tupsuta kulmu siseosa sellele kuju andmisel terava pliiatsi või pintsliga nii, et tekiks hulk väga väikseid tumedamaid täpikesi.


14. Väldi kulmude ülekitkumist

Kuigi sellest on palju räägitud, meeldib mingil seletamatul põhjusel paljudele tüdrukutele väga regulaarselt oma kulme kitkuda. Sellest on paljude jaoks saanud igapäevane harjumus, nagu oleks see osa meikimiseks ettevalmistumisest. See on viga! Rääkisime mitme kulmuprofiga sellest, mis on normaalne kitkumise sagedus ja enamasti pakkusid nad selleks ajaks midagi, mis jäi kahe ja kolme nädala vahele. Kui sa ei lase kulmukarvadel kitkumiste vahel piisavalt kasvada, võid oma kulmud korralikult ära rikkuda.


15. Ära vii kulmukaart liiga lähedale kulmu keskosale ja väldi "koma-kujulisi" kulme

Kuigi ka sellest on palju räägitud, teevad mitmed tüdrukud selle vea, et viivad kulmukaare tipu liiga lähedale kulmude keskosale. Nagu oled ilmselt isegi märganud, on isegi tüdrukuid, kes usuvad siiralt, et kulmukaare tipp peakski olema kulmude keskosa kohal. Loomulikult on see vale ja ohtlik. Kulmukaare tipp ei tohi olla mujal, kui seal, kus on kulmu kõige kõrgem punkt loomulikult. Selle kunstlik liigutamine on alati viga. Nagu teame, on kulmukaare tipp reeglina umbes kahe kolmandiku kaugusel kulmu siseosast. Kulmukaare tipu määramiseks leiad palju näpunäiteid ka meie inspiratsiooni blogi teistest lugudest.


Soovid, et Siiri su kulmud korda teeks?

Mida annab Sulle FullGlam kulmude koolitus?

Mida annab Sulle FullGlam kulmude koolitus?

Jah, nüüd võime nimetada ProBrows-i FullGlam kulmukoolitust julgesti Eesti populaarseimaks. Mitu gruppi on välja müüdud ja koolitused on edukalt toimunud. See kõik on andnud kindlustunnet nii mõnegi suurema ja julgema projekti realiseerimiseks. Nüüd aga 7 konkreetset asja, mida FullGlam kulmukoolitus Sulle kindlasti annab.
 

1. Professionaalsed kulmudisaini oskused. Õpid tegema tasemel kulmudisaini nagu proff. Nii endale kui teistele. Meie koolitaja Siiri Tabri toob Sinuni kõik selle, mida ta on ise aastate jooksul õppinud. Ta huvitub sellest, et saaksid asjadest aru ja pingutab, et omandaksid ka päriselt professsionaalsed oskused kulmudisainis.
 

2. Võime näha järgmist taset. Kui oled algaja, saad konkreetseid praktilisi nõuandeid, kuidas suurendada klientide arvu ja kasvada kulmu-guruks. Kui sul on väike salong, siis saad ideid, kuidas seda laiendada. Kui sul on juba oma kulmubränd, siis näed, kuidas liikuda rahvusvahelisele tasemele. Ühesõnaga: näed järgmist taset ja saad tööriistad sellele jõudmiseks.
 

3. oskuse kulmuprobleeme lahendada. Vähestele meist on sünnipäraselt kaasa antud Cara Delevingne kulmud - eks enamasti võiks ikka karv parem olla ja lopsakusest jääb ka puudu. See on väga levinud! Koolitusel õpid toime tulema erinevate ja ka väga kesiste kulmudega. Tulemus, nagu Sa ilmselt juba aimad, peab saama ideaalne! Ja kui algmaterjal on kehva (nagu see nii sageli on), siis peavad oskused olema seda paremad.
 

4. Julgust olla kulmuproff. Kulmuprofiks ei sünnita (no enamasti ei sünnita :) ) jatoimib huvitav nähtus: mida rohkem Sa kulme teed, seda paremaks Sa ka saad. Selleks on aga alguses vaja julgust. Koolitusel õpid täpseid tehnikaid, millega saad läheneda erinevatele kulmudele julgemalt ja enesekindlamalt. Sa ei pea enam hirmu tundma, et rikud sõbrannade kulmud ära, vaid saad need ette võtta kindla käega ning lõpetada töö puhta südametunnistusega.
 

5. Konkreetsed kulmumeigi tehnikad. Kõik räägivad mingitest kulmumeigi trendidest, näitavad Instagrami kauneid kulmupilte ja ekraanitõmmiseid kellestki kuulsast. Aitab teiste tööde imetlemisest! FullGlam koolitusel õpid ise looma kolme väga cool-i kulmumeiki. Lisaks saad kaasa materjalid, millega on neid väga lihtne soovitada su uutele klientidele.
 

6. Starter-Kit. Jah, saad Star-kit-i kauba peale. Ja korraliku - mitte nii nagu osad teevad, et tellivad Alibaba-st mingi jama ja kleebivad oma wannabe-brändi logod peale. ProBrows-is on asi lihtne: kogu starter-kit-i isu on firmalt MAC Cosmetics. Ilmselt oled kuulnud - päris tuntud bränd. Ja kvaliteetne ka!
 

7. Usaldus-suhe koolitajaga. Jah, kõlab romantiliselt, aga Siiri aitab Sind ka pärast koolitust. Kui on midagi lisaks kulmu- ja jumestamise teadmistele, mida temast lausa kõikjale kiirgub, siis on selleks kindalsti abivalmidus. Sa saad temalt konkreetseid nõuandeid ja abi ka hiljem ning iga kord, kui oled hätta jäämas, aitab ta Su taas õigele teele.Lubage esitleda - ProBrows FullGlam kulmude koolitja Siiri Tabri.

Enne ja pärast emotsioonid - microblading koostöös Buduaariga

Enne ja pärast emotsioonid - microblading koostöös Buduaariga

Copyright ProBrows Europe.

Microblading on Jaapanist pärit pool-püsitätoveerimise tehnika, mis on saamas järjest populaarsemaks ka Euroopas. Naised eelistavad seda eeskätt seetõttu, et pealemicroblading'u protseduuri on nende kulmud täiuslikult kontrastsed ja ilusad ning pole vaja kulmude värvimisega iga päev tegeleda. Uurisime microblading'u loosi võitjalt Liisa Soerilt, kuidas ta SharpBrows microbladingu protseduuriga rahule jäi. 


1. Miks otsustasite just seda tehnikat proovida? 

Kohe, kui microblading Eestisse jõudis ja tulid välja esimesed artiklidmicroblading'u kohta ProBrowsi poolt, hakkas see mind väga huvitama. Olen päris kaua mõelnud püsimeigi peale, kuid ei ole julgenud seda proovida, kuna kulmutrend muutub väga kiiresti. Microblading seevastu kulub maha teatud aja vältel ning saab uuesti kulmukuju teha täpselt selliseks, nagu hetketrend või oma soov on.


2. Kuidas hooldasite oma kulme enne microblading'u avastamist? 

Käisin oma kulme keemiliselt värvimas ning vahatamas, aga seda pidi tegema iga kolme nädala tagant. Vahel muutus see tõesti natuke häirivaks ja tülikaks. Nüüd on mul kulmud terveks aastaks ilusad ja korras.


3. Kas microblading'u protseduur oli valus? 

Microblading'u protseduur ei ole valus. Kui alguses tehti mulle kulmu kontuurjooned ilma tuimestava geelita, siis oli selline tunne, nagu keegi tõmbaks veidi teravama puutüki üle kulmude, hiljem, kui tuimestavat geeli peale määriti, ei tundnud ma praktiliselt midagi. Samuti saan öelda, et Siiri Tabrit (ProBrows) peetakse 100% õigustatult üheks Eesti parimaks microblading'u tegijaks.


4. Kui palju kulus sellele protseduurile aega? 

Protseduurile kulus umbes kaks tundi, sinna sisse jäi siis minu näo kujule vastava ideaalse kulmukuju mõõtmine, kulmukontuuride joonistamine, mõõtmine, kas kulmud on sümmeetrias ning protseduur ise.


5. Kuidas tulemusega rahule jäite? 

Tulemusega jäin rahule, tõesti VÄGA. Siiri oli väga professionaalne ning rääkis kogu protseduuri ajal, mida ta mulle teeb. Peale protseduuri sain ma temaga väga lihtsalt kontakti ning jooksvatele küsimustele kiirelt vastused. Ta mainis, et kindlasti olen ma pärast järelhooldust veel rohkem rahul.

Mis eristab FullGlam kulmukoolitust tavalistest kulmukoolitustest?

Mis eristab FullGlam kulmukoolitust tavalistest kulmukoolitustest?

Viimasel ajal on meilt iga päev küsitud uue FullGlam kulmukoolituse kohta ja oleme väga õnnelikud, et ka Eesti ilutegijad ja kulmuprofid on selle koolituse nii hästi vastu võtnud. FullGlam kulmude koolituse esimene grupp on juba välja müüdud ja mitmes teises grupis on vaid mõni vaba koht.

Täna vastabki ProBrowsi koolitaja Siiri Tabri küsimustele, mida ProBrowsi vanemad ja värskemad koolituskliendid on meilt küsinud.


Mis see FullGlam kulmukoolitus on ja milleks see tehti?

Olgem ausad, Eestis on kümneid erinevaid kulmukoolitusi ja nende tase on väga erinev. Valdav enamik neist on alguse saanud väga lihtsalt: inimesel tuleb idee, et võiks oma oskuste teistele õpetamisega natuke teenida ning ta nimetabki selle koolituseks. Selles pole loomulikult mitte midagi halba. Lihtsalt paljud osalejad, kes on säärastel koolitustel käinud, on hiljem tunnistanud, et koolitusel osalemise tulemusena nende elus just väga palju ei muutunud. See ongi üks peamistest põhjustest, miks otsustasime juba eelmise aasta keskpaigas hakata välja arendama uut lähenemist kulmude modelleerimisele ja hooldusele. Nüüdseks ongi sellest saanud FullGlam kulmud.
 

Mis siis eristab FullGlam kulmukoolitust teistest koolitustest?

Peamisi erinevusi on kolm.

Esiteks, on tegemist väga kaasaegse ja rahvusvahelise lähenemisega (teeme sama koolitust nii Soomes kui ka teistes riikides) ning sellest tulenevalt on suurem kaasatud ekspertide hulk ning tänu sellele ka kasutatav kompetents. Räägime ka päriselt uutest trendidest ning vaatame koos osalejatega, kuidas see kõik ellu viia.

Teiseks, on erinev rõhuasetus. Me ei keskendu niivõrd sellele, et rääkida teooriast või näidata elementaarseid baastehnikaid, mida valdav osa osalejatest niikuinii oskab. Keskendume palju enam sellele, kuidas luua ja hoida suurepäraseid kliendisuhteid, ületada kliendi ootusi ta kulmude osas ning tänu sellele teenida ka endale või salongile oluliselt rohkme raha.

Kolmandaks erineb FullGlam kulmukoolituste koolitamise protsess väga ulatuslikult sellest, mida osalejad on harjunud kogema teistel koolitustel. Mitmed tavalistel kulmukoolitustel osalenud tunnistavad, et tegelikult ei erine nende kogemus kulmukoolitustel mitte millegi poolest näiteks video vaatamisest, sest koolitaja lihtsalt kannab koolituse ette. FullGlam koolitustel on lähenemine väga individuaalne ning seeõttu ka faktiliselt tunduvalt tulemuslikum.
 

Mida siis FullGlam koolitus osalejale konkreetselt annab?

Keskendume muutusele. See võib kahtlemata kõlada väga ambitsioonikalt, kuid oleme ise näinud, et ka ühe päeva pikkuse koolituse tulemusena hakkab osaleja tegema mitmeid asju teisiti. Tänu laiemale lähenemisele ja sellele, et keskendume eeskätt kliendile kui inimesele ja tema tegelikele vajadustele, mitte pelgalt tehnikatele, suudavad osalejad välja arendada hoopis teisel tasemel kliendisuhteid, luua kliendi jaoks rohkem väärtust ning tänu sellele teenida ka suuremat kasumit.


Kui peaks ühe sõnaga iseloomustama ProBrowsi FullGlam kulmukoolitust ja ProBrowsi koolitusi üldse, siis on selleks professionaalsus. Oleme kõik põhjalikult läbi mõelnud ja -proovinud ning selle tulemusena teame täpselt, millest räägime ja mida osaleja tänu sellele saab oma elus ja töös muuta. Professionaalsed on kõik meie materjalid, tööprotsessid, näited ja kaasa antavad lisad.Soovid osaleda, kindlusta endale koht kohe


Mõned kasulikud kulmutooted

Mõned kasulikud kulmutooted

Siin loos toome teieni mõned toredad kulmutooted, millest enamikku oleme ka ise kasutanud. Loodetavasti on nendest kasu ka sinul.
 

Sleek Makeup Brow Kit.
Sleek ei vea kunagi alt! Selles komplektis on modelleerimise vaha, kinnistuspuuder, mini-pinsetid ja nii nurgaga kui ka hajutuspintslid. Kuigi pintslid võiksid olla pisut suuremad on tegemist siiski väga hea tootega.

Clinique Instant Lift For Brows.
Kulmupliiats ja highlighter koos! See väike tore tööriist aitab sul teha värviparandusi ja -täiendusi. Selle abil saad teha nii naturaalseid kulme kui ka julgemaid või isegi väga julgeid.

NYX Eyebrow Cake Powder.
Selle komplektiga saad samuti oma kulmumängu oluliselt parandada. See sisaldab vaha, mida saad kasutada enne kulmude värvimist, mistõttu on see mõneti nagu kulmu-primer. Kasuta seda toodet ja su kulmud on perfektsed terve päev!

Make Up For Ever Aqua Brow Kit.
See on veekindel! Jah, tegemist on tõesti veekindla geeliga, mida on lihtne kasutada. Selle abil saad tekitada igati loomuliku kulmu. Komplektis sisaldub ka spiraalne hari.

 

Makeup Revolution Ultra Brow Palette.
Mida hing veel ühelt korralikult kulmukomplektilt ihaldada võiks. See sisaldab 4 erinevat varjundit. mida saab loomulikult parima kulmuvärvi saavutamiseks omavahel segada. Lisaks on komplektiis ka kulmupintsel, highlihter-puuder ja highlighter kreem.

HD Brows Eye & Brows Palette.
See kaks ühes komplekt sisaldab nii kulmuvärvi komplekti kui ka silmavärvi oma. Sobib ideaalselt, kui soovid korda teha kulmu ning seejärel lisada ka korraliku suitsusilma.

Anastasia Beverly Hills Brow Powder Duo.
Seda puudrit näivad armastavat ilublogijad kõikjal maailmas. Ja selleks on ka hea põhjus. Just see puuder teeb kulmudega (ja eriti väikeste õhukeste kulmudega) imesid ning lisaks püsib see peal terve päeva.

LA Girl Pro Conceal Porcelain.
Väike toode võib vahel anda väga suuri tulemusi. Tegemist on väga hea peitekreemiga. Selle abil saad ideaalselt kulmu-meigi pisivead ära parandada ja anda sellele viimase lihvi.

 

NYX Eye brow kit Set. See lahendus on hea just algajatele, sest sisaldab ka valmis šabloone, peeglit ja isegi juhiseid, kuidas kulmumeiki teha :)

Rimmel London Professional Eyebrow Pencil. See kulmupliiats on paljudele kulmuproffidele niiöelda must-have. Selle harja osa saad kasutada kulmude modelleerimiseks ja pliiatsit muidugi selleks, et kulmukontuurid joonistada ja kulme täita.

The Brow Shaper by Lilibeth of New York. Tegemist on ideaalse lahendusega neile, kes pelgavad valu üksikute karvade eemaldamisel. Selle tööriistaga saad puhastada kulmuümbruse täiesti valutult.

Eylure Brow Palette. Väga hea toode selleks, et kulmud ilusti välja tuua. Sisaldab highlihgter-it ja kolme erinevat kulmuvärvi: blond, pruun ja tumepruun.

 

NYX Eyebrow Gel.
Su kulmud on peale selle geeli kasutamist kindlasti hoopis teisel tasemel. Lisaks on see veekindel ja peale selle kasutamist paistavad kulmud tunduvalt lopsakamad, aga siiski loomulikud.

 Benefit Gimme Brow.
See toode teeb täpselt seda, mida nimes lubatud :) Peale kasutamist on kulmud tunduvalt lopsakamad, suuremad ja ikkagi loomulikud.

Anastasia Beverly Hills Brow Enhancing Serum Advanced.
Kõik, kes tahavad endale paksemaid ja lopsakamaid kulme ning ei jõua ära oodata pikendusi või kulmude loomulikku kasvamist. Väga kasulik just ülikitkutud kuilmude puhul.

Pixi by Petra’s Brow Powder Palette.
Jah, selle toote pakend on väga ilus, aga tegelikult pole ka toode ise üldsegi halb. See sisaldab nii palju erinevaid värve, et nende kokkusegamisel saad kindlasti iga kulmu loomuliku tooni. Lisaks on see väga hea, kulmude märgatavamaks muutmiseks.

Kulmukoolitused - Enne ja pärast

Kulmukoolitused - Enne ja pärast

Copyright ProBrows Europe.

Kindlasti oled näinud iluteenuste valdkonnas rohkesti "enne" ja "pärast" pilte. Need on needsamad, kus (tavaliselt vasakul) on mingi pilt sellest, kuidas asjad enne olid, ja paremal see, kuidas pärast. Tihti on erinevus väga suur. Vahel muidugi ka üle-võimendatud, aga enamasti on olemas ka sisuline muutus - midagi põhimõtteliselt erinevat. ProBrows tegi sama kulmukoolituste osas - nüüd on asjad teisiti ja juba õige peatselt saad osaleda meie uutel kulmukoolitustel.Before

“Kuule, kõik on korras, ma sain meile materjalid…” Kõlab naljakalt? Tõesti, täpselt nagu filmis. Samas, nagu teame, on päriselu tihti veel absurdsem kui Tarantino filmid. On mitmeid koolitusi (ja me oleme käinud erinevatel kulmukoolitusel), mille materjalid sisaldavad sõna-sõnalt teistelt koolitustelt maha kopeeritud (sealhulgas ka samu “kirjavigusid” sisaldavaid) lauseid. Mis see reeglina kaasa toob, on ilmselged vastuolud koolitaja poolt räägitava jutu ja materjalis sisalduva õpetuse vahel (kuna ta pole materjali ise kirjutanud) ning see omakorda toob päris kindlasti kaasa segaduse. Osalenu lihtsalt ei tea, kuidas hiljem kliendiga toimida, sest näiteks kirjeldatud osatööde või nende teostamise järjekorra kohta koolitusmaterjalis toodud kirjeldused lihtsalt erinevad koolitaja poolt antud soovitustest. Tagajärg: probleemid õpitu rakendamises praktikas.

“Hei, viitsid tee mul üks koolitus ära?” Kujutad ette olukorda, kus mõnes muinasjutus või filmis omandab tegelane mõne võlueseme kasutamisel erakordsed võimed (suudab lendu tõusta, nähtamatuks muutuda või teiste mõtteid lugeda)? Sama on tõenäoliselt eeldanud mitmed kulmukoolituste tegijad varem. Kui inimese nime alla, kes teab küll oma valdkonnast palju, kirjutada lihtsalt “koolitaja”, siis mis juhtub tema oskustega koolitamise osas? Millised maagilised võimed tekivad tal oma peas olevate teadmiste edasi andmiseks? Õige vastus on: “võimed ei muutu olulisel määral paremaks”. Kui inimene ei ole mitte kunagi, mitte kellegi käe all õppinud koolitama, siis pole eriti palju kasu sellest, kui palju ta ise teab, sest pahatihti suudab ta siis sellest edasi anda vaid murdosa. Tegemist on väga palju korratud näitega jalgpalluritest, kes võivad olla mängides suurepärased, kuid treeneritena totaalselt läbi kukkuda. Kulmumaailmas toimib paraku sama.

“Meie peakontor asub, ee…”. See, et inimestel on palju erinevaid huvisid, on tervitatav nähtus. Samas ei ole just palju head selles, kui toimub täielik võõrdumine reaalsusest muinasjutumaailma. Midagi võiks ju ikkagi päris olla. Kui koolituste tegijad on tegelikult tööl teistes ettevõtetes, kui absoluutselt kõik alates ametinimetustest, brändidest, reklaamist kuni diplomite väljastamise loogikani on imaginaarne ning kui oodatakse vastuseid kuskilt peakontorist, mis on grammatiliselt “pea kontor”, sest asub inimese peas, siis on asjad vähemalt meie meelest veidi valesti. Kokku põrkuvad väline sära ja karm tegelikkus. Mis on selle tagajärg? Säärastelt koolituselt saadud diplom on samuti osa üldisest väljamõeldisest, lihtsalt midagi ilusat, millel pole just väga palju seost tegelike oskustega. Kõrvalprodukt, mils on müüdud suhteliselt kalli hinna eest inimesele, kes on uskunud üles võimendatud müüti.


After

Kõik oli palju raskem kui alguses arvasime. Kui otsustasime tegelema hakata kulmukoolitustega, nägime, kui raske on tegelikult koolituse materjali koostamine. Mõistsime, et ei ole üldsegi lihtne anda koolituse käigus vastuseid nendele küsimustele, mis koolitusele saabuvatele inimestele olulised on ja kui kõrge ootus on jõudmine selleni, et koolituse läbinu ka praktikas teistmoodi tegutseks ning rohkem raha teeniks. Kas arvame, et oleme nüüd leiutanud midagi enneolematut? Kindlasti mitte. Samas kõik see, milleni oleme jõudnud, on tehtud põhjaliku töö tulemusena, suheldes paljude koolitustel käinutega ja saades nendelt tagasisidet selle osas, mida on nad hiljem suutnud praktikas kasutada ja mida mitte. Seadsime esikohale osalejate parktilise KASU. Täpsemaks eesmärgiks valisimegi selle, et osalejad teeniksid koolituse investeeringu tagasi 10 kordselt ja ei peaks selleks kuid ootama. Selleni jõudmiseks suhtlesime mitmete päris proffidega nii Eestist, Soomest, Venemaalt, Inglsimaalt kui ka mujalt ning saime palju häid praktilisi lähenemisi, millest koolitus kokku panna. Loomulikult on vaid üheks eelduseks säärasele koolitusele see, et kogu materjalide sisu vastaks täpselt koolitaja jutule. See on nii ja usume, et saime hakkama millegi päris vingega.

Me ei osanud koolitada. Kuigi mitmed ProBrowsiga liitunud tüdrukud on iluvaldkonnas äärmiselt pädevad, saime aru, et koolitajatena olid nad alguses ikkagi keskpärased. Võimalik, et nõrgemad kui mitmete praeguste kulmukoolituste läbiviijad. Kavatsused olid head, aga koolitamise tehnikad puudulikud - lihtsalt ei osanud. Kutsusime appi mitmed koolitajad ja koolitamisega kokku puutunud inimesed, küsisime neilt kõikvõimalikku koolitamise kohta ning siis lihtsalt harjutasime nendega koos. Väga palju. Siia oleks nüüd tore kirjutada, et avastasime seejärel midagi revulutsioonilist või muidu enneolematut. See poleks tõsi. Juhtus see, et koolitamise õppimise käigus muutus tulemus kogu aeg paremaks. Saime aru, kuidas osalejad ise õppida soovivad ning kui suur tähtsus on individuaalsel lähenemisel. Mõistsime, et koolitus peab olema läbi ja lõhki osalejate keskne. Nüüd, mitu kuud hiljem, võime väikse uhkustundega öelda, et oleme selleni ka jõudnud.

ProBrows on Eestis asutatud firma. Jah, meil on investoreid Soomest ja ka mujalt välismaalt. Jah, meil on esindus Soomes ja mitmed esindajad mujal Euroopas ning plaanid ulatuslikult laieneda. Samas ei pea me vajalikuks välja tulla mingi põneva asutamis-looga, mis sisaldaks šarmantseid suurlinna nimesid või aadresse kohtades, kus me pole kunagi käinud. Esiteks, see pole meie stiil ja teiseks ei oleks see lihtsalt tõsi. Samuti keeldume uskumast, et keegi suudaks meie diplomit tõsiselt võtta, kui valetaksime juba oma firma sünniloo või esinduse asukoha osas. Seega on sama läbipaistev ka kogu meie koolituse diplomi saamise süsteem. Oleme otsustanud, et väljastame kaks diplomit - diplomi osalemise kohta ja diplomi teatud taseme omandamise kohta. Viimase saabki alles siis, kui meie profid on veendunud, et osaleja on ka tegelikult suutnud õpitu praktikas ellu viia. Nii lihtne see ongi.

ProBrowsi kulmukoolitused on valmis. Saad neist teada ja nendele registreeruda juba lähipäevadel. Peatse kohtumiseni!

Kuidas sündis AirLashes ehk lugu Starbucks-i kohvikust, loovast mõtlemisest ja iseseisvatest tüdrukutest.

Kuidas sündis AirLashes ehk lugu Starbucks-i kohvikust, loovast mõtlemisest ja iseseisvatest tüdrukutest.

Copyright ProBrows Europe.


Meie ripsmebränd AirLashes on populaarne. Sorry, et selle nii otse välja ütlen, aga teen seda vaid ühel põhjusel: see pole vale. See on tõde. Tundub, et tabasime sellega naela pea pihta, nagu öeldakse. Ja siin loos räägingi sellest, kuidas, kust ja mis loogikaga leida õige idee-nael, millele oma loovuse haamriga pähe virutades võib ka üks lihtne tüdruk jõuda silmapaistvate tulemusteni. "Idee-nael" ja "loovuse-haamer" - lubage naerda, mis kujundid! :D :D Aga asjast…

Ok, olin Starbucks-is. Nagu ikka. OIlime koos ProBrowsi tüdrukutega otsustanud hakata tegelema ka ripsmetega. Loogiline. Kuid mis nime alt? Nimi? Nimi? Nimi? Seda ei olnud… Kõik pähe tulevad variandid tundusid vastikult klišeelikud või lihtsalt nõmedad või juba kellegi poolt kasutusel. Või nõmedad (ah, seda ma juba ütlesin). Tuttav tunne? Ma ei kahtle. Ok, kohv aitab, aga siiski. Tellisin. Jõin. Mõtlesin. Tellisin uue.

Alustama peab alphast nagu öeldakse ja nii tegingi. Otsisin oma ajust üles faili nimega “omadused_millele_päeb_üks_hea_ripsmebränd_vastama.txt” (viimase salvestamise aeg eelmisel ööl 03:05). Avasin. Vaatasin. Lugesin. Sain kokku 7. Ojah, siin nüüd ongi aus sissevaade mu pähe koos selgitustega: panen selle sinu ette mitte selleks, et kiidelda - ma ei arva, et ma oleksin targem või loovam kui Sina - vaid selleks, et saaksid teha seda veel paremini, sest me oleme tegelikult Sinuga väga sarnased.


Millised 7 eeldust seadsin ripsme-brändile… ehk milline see olema peab?


1. Ilus. Kaubamärk peab olema ilus. Kõlab väga naiselikult? Kahtlemata. Mitmed mehed on sellise lähenemise peale käsi laiutanud. Mis mõttes ilus, nad küsivad. Lihtsalt. Nii visuaalselt kõlalt kui ka tunde poolest, mida see tekitab.

2. Lihtne. Lihtne on alati parem. Paljud armuvad oma keerulistesse kaubamärkidesse ainult selle pärast, et on need ise välja mõelnud. Kui soovid, et see avalikult leviks, peab see olema pigem kordades lihtsam ja selgem.

3. Meeldejääv. Mis teeb kaubamärgist meeldejääva? Kahtlemata sobiv pikkus - reeglina ei tasu kokku panna rohkem kui kahte sõna, sest muidu väheneks selle meeldejäämise tõenäosus dramaatiliselt.

4. Tähenduslik. Eelnevaga seotult, kuid mitte ainult, on oluline ka see, et kaubamärk omaks tähendust. Pelgalt Sinu jaoks hästi kokku kõlavate ees- või järel-liidete lisamine seda tulemust ei anna. Ideaalne on, kui kaubamärgil on tähendus, mis võimendab toote või teenusega sonduvaid positiivseid omadusi.

5. Kaasaegne. Oleme õppinud vältima oma kaubamärkide juures kõike, mis on liiga palju “eilse päevaga” seotud ja keskendume pigem sellele, mis on aktuaalne täna. Katsume sellele zeitgeist värgile pihta saada ja pelgame vanamoelisust nagu tänapäeva noored igavust.

6. Vaba. Jah, nii veider kui see ka ei tunduks, tuleb läbi käia nii mõnigi andmebaas, et veenduda üldse uue kaubamärgi idee realiseerimise võimalikkuses. Alustada tasub näiteks selleks, et oleks vaba vastav internetiaadress (kui asi on vähegi rahvusvaheline, siis kindlasti .com).

7. Rahvusvaheline. Kõik meie kaubamärgid on rahvusvahelised. Ei tasu hakata laienema Eestist või Soomest, vaid pigem võib olla kohalik turg kaasatud ka kõigi muude turgude seas.

Uh, mis on asja point? Väga lihtne: loovus - boostitud kohviga või ilma (jah, tellisin ühe veel, sõltuvus? võimalik, kuid vast mitte kõige hullem) - on meeletu loomalik jõud, mida peab õigesti suunama. Ning seda saab teha vaid läbi süsteemsuse raamistiku, mis annab loovusele selge suuna ja trajektoori.


Nüüd sellest, kuidas ma täpselt AirLashes nimeni jõudsin…

Õigemini sellest, kuidas ma toda süsteemset lähenemist rakendasin. Esiteks, on praktiliselt alati igas valdkonnas olemas teatud sõnad, mis aitavad oluliselt kaasa kaubamärgi levikule. Ripsmeäris on selleks ilmselgelt sõna “lashes”. Nüüd oleks ilus öelda, et kirjutasin oma väikse käega valge paberi peale mustade tähtedega terve hulga sõnu, mida kombineerida sõnaga “lashes” ning valisin neist lõpuks välja sõna “air”. Ei, nii see paraku ei olnud. Või õieti oli vaid osaliselt… Kohe räägin.

Olen nimelt juba väga varajasest noorusest (ojah, veidi veider on nii öelda, olen vaid 24, kuid eks kulmu- ja ripsmeäris on ka teisi päris noori naisi) olnud päris visuaalse mõtlemisega. Ja seetõttu hakkasin lihtsalt neid sõnu oma peas kombineerima. Kuidas ma siis ikkagi sõnani “air” jõudsin? Nii nagu väga paljude alustavate startup projektidegi puhul, mõistsin, et kindlasti peame suutma ka ripsme-äris eeskätt lahendada probleemi. Aga mis on kõikvõimalike ripsme pikendamise lahenduste peamine probleem? Loomulikult see, et need on liiga rasked. Seeõttu keskendusingi sellele, mis oleks vastand raskele. Esmalt kaalusin sõna “light”, kuid siis mõistsin selle paljutähenduslikkust inglise keeles (seoses valguse, värvi, millegi tegemise raskusastmega ja palju muuga). Samuti tundusid ka esmalt kõik muud sõnad, mis olid kaalult kerge sünonüümid, liiga pikad või raskesti arusaadavad. Seejärel mõistsin, et pean oma loovusemusklit veele rohkem pingutama, ajus teise käigu sisse lükkama ja tegema koostööd oma hea peasponsori härra Starbucks-iga.

Peale järjekordset frappuccino-t küsisin endalt õigeid küsimusi leidmaks vajalikke seoseid: mis on veel kerge? Isegi väga kerge? Ja siis - uskuge või mitte (aga peate uskuma, sest räägin tõtt) - aitas mind Google. Alustasin trükkumist “light as …” Ja Google soovitas esimesena sõna “air”. Juhus? Võimalik, aga eks heade juhusteni jõudmiseks on vaja ka pisut loovust. Ja arvutit :)

Copyright ProBrows Europe.


Kontrollisin, kas 'AirLashes' vastab kõikidele tunnustele…

1. Ilus. Kusjuures juba siis kujutasin ka väga selgelt ette selle brändi logo (ja just sellisena, milline see lõpuks sai). Ilus? Usun, et on. Ja isegi armas omamoodi.

2. Lihtne. Sain aru, et see on ülimalt lihtne, kui ütlesin selle välja oma sõbrannadele. NB! Tihti tasubki “testimiseks” rääkida teistele inimestele uuest brändi-ideest nii, nagu see oleks juba valmis tuntud bränd: “Hei, kas sa AirLashes tooteid oled kasutanud?” :) See toimis. Reaktsioonid olid väga positiivsed. Ja kõik said kohe aru, et räägin ripsmetoodetest.

3. Meeldejääv. No minule jäi see kohe meelde, aga ka teistele. Ära siinkohal usalda vaid enda arvamusi! Kõigile meile on meie oma beebid meeldejäävad. Küsi teistelt. Kui nad midagi segi eiaja ja su brändi nime hiljem veatult meenutada suudavad, siis oled õigel teel.

4. Tähenduslik. Siinkohal polnud küsimustki. Ja seda kinnitasid ka teised. Soovitangi siinkohal täiesti “lamba-näoga” teistelt küsida: “Aga millega see nimi sulle seostub?”. Saad ausaid vastuseid. Kõik, mida ma AirLashes-i osas kuulsin, oli väga meeldiv: kerge, õhuline, kohev, lenduv, tuulehiil, taevas, õhk, pilved jne.

5. Kaasaegne. No võiks mõelda, kui kaasaegne see “õhk” siis ikkagi on? Aga kui liita see, et kõik liigub ripsmemaailmas selle poole, et pikendused oleksid kergemad, pole see üldsegi halb idee. Vähemalt nende meelest, kellelt küsisin.

6. Vaba. Jah, see, et saada õiged internetiaadressid ja muu on loomulikult tihti 3D mõistatus, mille lahendamiseks palusin abi meie IT-geeniustelt. Ühiste jõududega saimegi kõik korda ja AirLashes oli sündinud internetiavarusse.

7. Rahvusvaheline. Kuidas muud moodi saakski? AirLashes on ühtviisi selge, lihtsasti mõistetav kui ka õigeid reaktsioone esile kutsuv nii New York-is, Londonis kui ka Moskvas.


Loo moraal? Ma pole mingi chica fantastico, olen lihtsalt aus ja julge…

Sõltumata vanusest või senisest kogemusest tuleb olla aus, julge ja loov. Usun, et maailmas on kahte liiki inimesi: need, kes võtavad ise asjad ette, on loovad ja tegutsevad (kahetsusväärne vähemus) ning enamik - need, kes ootavad, et väliskeskkonnast neile võimalikult palju sülle langeks. Saan omaltpoolt kindla veendumusega öelda, et kuulun esimesse gruppi ja just see on mind elus kõige rohkem edasi aidanud. Ma ei soovi olla sõltuv mitte kellestki ega mitte millestki ning usun, et just sellepärast olengi siin, kus olen. Olen ise loov ja aus ja julge ning kõik, mis olen saavutanud, olen saavutanud vähemalt iseseisvalt ja kuigi seda võib olla vähem kui kellelgi teisel, on see vähemalt päriselt minu oma. Tunnistan, et mulle ei meeldi need, kes ennast võltsilt üles haipida püüavad, aga ei keskendu neile, sest nende karistuseks on painav segadus nende peades, mis tekib võimetusest leida usutavaid vastuseid küsimusele: “kes ma siis tegelikult olen, kui ma polegi see, kes ma arvasin, et ma olen?”.

Soovin sulle palju julgust tegemaks seda, mida tõeliselt armastad. Ja kui soovid kokkuvõttes teada, mis siis on hea brändi loomise retsept, siis võibki lühidalt öelda: suur doos julgust, palju loovust, mis vabaneb vaid siis, kui oled iseenda vastu aus, tõelist armastust oma tegevusvaldkonna vastu, kahe peopesaga ebanormaalset töökust ja… loomulikult natuke liiga palju Starbucks-i kohvi ;)

Loodan väga, et see lugu motiveerib kõiki ProBrowsi lugejaid tegema brände veel suuremalt loovamalt ja paremini kui see minul AirLashes-iga õnnestus.

Take care ja võibolla kohtume kunagi õige varsti ka päriselus. Tõenäoliselt ilusalongis või siis Starbucks-is :)

Paper town-id, muinasjutumaailm ja päris elu

Paper town-id, muinasjutumaailm ja päris elu

Copyright ProBrows Europe.

Proovin ka kirjutada. Ma tean, et ma pole selles kõige parem, aga kindlasti on kõik järgnev südamest ja ehtne. Seega, sõidame. Elu oleks lihtne, kui kõik oleks nagu filmis. Ei, pigem nagu muinasjutus (kuigi enam filme ongi muinasjutud). Ühesõnaga, et toimiks see arhetüüpne stsenaarium, et peategelasel on õilsad eesmärgid, milleni jõudmist takistavad kurjad jõud, kes suruvad ta kaotuse äärele, millelt ta ennastsalgava võitluse läbi tagasi pöördub ja siis ikkagi võidab, muutudes selle kõige läbi tugevamaks kui ta enne oli. Tundub tuttav? Kindlasti.

Muidugi tekkis sul nüüd kohe ka kaks lisa-küsimust: “Miks ma räägin muinasjuttudest?” ja “Mis pagan see “arhetüüpne” on?”. Teisele vastab Google ja esimesele mina järgnevas loos. Probleem ongi nimelt selles, et elu ei ole tegelikult muinasjutt. Elu on midagi, mis sisaldab märksa suuremat doosi ratsionaalsust ja fakte ning kuigi peame alati uskuma muinasjuttude võimalikkusesse, on säärasesse mõtlemisse kinni jäämine pahatihti skisofreenne.

Kuidas see kõik seostub kulmu- ja ripsmeäriga, milles me iga päev oleme? Väga palju. Kindlasti mäletad Cara Delevingne’i filmist Paper Towns (võimsad kulmud, teame, teame). Kui oled aga üks nendest uudishimulikest hingedest, nagu meie, lugesid ilmselt ka John Green-i raamatut, millel film põhines. Kui nii tegid, siis tead, et paper town on linn, mida tegelikult ei eksisteeri ja mis on kaardile kantud kaardi koostaja poolt, et kaitsta kaarti kopeerimise eest. Üks huvitav asjaolu, mis paper town-e iseloomustab, on see, et osad neist tekkisid hiljem ka päriselus, sest inimesed harjusid kaardi järgi sinna minema.

Ok… aga kulmuäri? Just. Sa võid endale teha firma või luua brändid ja koduleheküljed ja blogid asjadest, mida tegelikult ei eksisteeri - ehk siis tekitada kaardile oma paper town-i. Selles pole mitte midagi halba ja terake Steve Jobs’ilt õpitud ‘fake it till you make it’ hoiakut tuleb sageli kasuks (muide, kas teadsid, et kui ta oleks esimese iPhone presentatisioonil ühe vale puudutuse või vajutuse teinud, poleks demo õnnestunud, sest kõik oli viimseni lavastatud, kuna päris süsteem veel ei toiminud :) ). See on väga ok, sest nagu teame, võivad paper town-idest saada päris linnad, sest inimesed lihtsalt harjuvad seal käima jne. Aga paraku mitte alati…

Kõik oleneb sisust. Nii nagu inimahv on eelkõige ahv ja ahvinimene on eelkõige inimene, on kulmuäri eelkõige äri. See tähendab, et see on lisaks emotsionaalsele pealispinnale ja fa-fa kujunditele väga ratsionaalne valdkond. Äris on kaks näitajat, mis määravad ära edukuse (palun oponeerige, kui soovite, kuid lõpuks peate seda ikkagi tunnistama) - käive ja kasum. Ükskõik, mis nurga alt vaadata, jõuame ikkagi samade näitajateni. Kui käivet pole, siis… no kuidas seda kõige paremini öelda… käivet lihtsalt ei ole. Või toimub arveldamine valdavalt sularahas, kuid siis on ikkagi reeglina vaid veidi musta raha ja mitte eriti palju reaalset käivet. Kui kasumit pole ja käive on, siis pole olukord nii nigel, kuid pikemal perioodil võiks ikka ka see tekkida.

Mis ma selle teadmisega nüüd peale hakkan, võid küsida. Kui vaadata Eesti iluteenuste pakkujate osaühingute avalikke andmeid ja majandusnäitajaid (ja meie tegime seda), on selgesti näha, mis toimub. On tüdrukuid ja naisi, kes on suutnud tekitada reaalse käibe, palgata inimesi ja isegi makse maksta. Respect. Kuigi oleme nende tulevased konkurendid, mõtleme seda siinkohal väga siiralt ja südamest. Ja siis on päris mitmeid, kes on ehitanud oma paper-town-id, mis ongi jäänud paper-town-ideks - kaardile märgitud linnadeks, mida tegelikkuses ei eksisteeri. Ja nii juba aastaid. Kõigest pealispind ja ei mingit sisu. Katsed juhtida välise glamuuriga tähelepanu eemale faktist, et käive ja kasum tegelikult puuduvad. Sama nagu Instagrami pildiseeriad laenatud käekotiga, või millegagi, mida sa pole ise ostnud või pole võimeline oma raha eest ostma.

Kui oled iluteenuste äris või plaanid sinna siirduda, tasub mõelda, kumba gruppi soovid kuuluda. Kas oled naine, kes ise midagi ära teeb ja ka päriselt oma unistused ellu viib, või naine, kes toetub ilusatele kujunditele, mis on tegelikult välja mõeldud. Meie teeme kõik selleks, et olla ehtsad. Ja olemegi. Organisatsiooni ülesehitamine on keeruline ja tunnistame, et kuigi oleme kaasanud palju kompetentsi, on see ikkagi väga raske. Ometi liigume edasi samm sammult ja nii nagu ütles üks meie investor: “Kindlasti on alguses palju asju, mida me täpselt ei tea, aga peaasi, et kõik, mida me teeme, oleks ehtne.”.

Thanks, et viitsisid lugeda ja veel parem, kui nüüd need mõtted oma peast veelkord läbi lased :)


Annika Iso-oja
ProBrows kaas-asutaja

Kulmupikendused on endiselt in 2.0

Kulmupikendused on endiselt in 2.0

Mis siis on täpselt kulmupikendused? Vastus on ühtaegu lihtne ja samas ka päris hullumeelselt kõlav: kulmutehnik asetab väiksed sünteetilised kulmukarvad ühe kaupa nahale kahjutu liimi sisse ja seejärel liimib ta need su olemasolevate kulmukarvade või naha külge. Just nii tekibki kulm sinna, kus seda varem ei olnud. Tulemused kestavad tavaliselt vähemalt 2-3 nädalat ning paistavad välja väga väga realistlikud.

Kulmupikendusteks kasutatavad vahendid: sünteetilised karvad, liim ja kulmupikenduse karvade paigaldamine ühe kaupa.

Kogu kulmupikenduste pagaldamise protsess võttis aega vähem kui 2 tundi inimese kohta. Sellest eksperimendist õppisime muuhulgas ühe väga olulise tõe: mitte mingil juhul ei tohi värskelt paigaldatud kulmupikendusi katsuda. Neid ei tohi tugevalt pesta, liiga palju hõõruda ja lisaks ei tohi peale protseduuri ka higistada (jah, sa ei tohi teha aktiivset trenni, mis su näo higiseks muudaks).
 

Kulmupikenduste paigaldamine protsess

Kulmupikenduste paigaldamise protsess.Näide 1: Jenny

Probleem: "Olen olnud alati veidi ebakindel oma kulmude pärast (ma värvin neid igaks juhuks päris jõuliselt MAC Stud kulmupliiatsiga). Minu ootus oli, et mu kulmudele tekiks kuju, värv ja mis õige olulisem, mu näkku tuleks tagasi sära, mis sealt ära kadunud oli.".

Tulemus: "Peale väga mõnusat protsessi, mille käigus mulle pikendused paigaldati. nägin ma lihtsalt SUUREPÄRAST lõpptulemust. Nad paistsid välja nii loomulikud! Kulmupikenduste hoolduse osas oskan öelda seda, et tänu nendele hoidsin kokku päris palju aega igal hommikul, sest ei pidanud endale kulme pähe joonistama. Samas kulus mul näo pesemiseks umbes kaks korda rohkem aega kui tavaliselt, sest pidin olema väga ettevaatlik (mistahes puhastusaine ei tohi sattuda kulmupikendustega kulmude lähedusse).".

 

Näide 2: Kristin

Probleem: "Minu peamiseks probeemiks oli see, et mu kulmud olid äärtest äärmiselt õhukesed. Lisaks ei hoia mu loomulikud kulmukarvad (vähemalt minu enda meelest) õigesti ühte ja samasse suunda - need on täiesti sassis.".

Tulemus: "Mu kulmud paistsid välja tõeliselt loomulikena. Esimene hommik, kui kulmupikendustega ärkasin, tundsin nagu oleks osa mu ilusaks tegemise tööst juba minu eest ära tehtud. Mulle meeldis väga see, et ma ei pidanud oma hommikut alustama kulmude joonistamisega. Näo pesemine oli loomulikult protseduur, mida pean veel harjutama. Tekkis tunne, nagu mul näol oleks kaks kleebitud kulmu, mille lähedale sattumist oma kätega pidin igati vältima."

 

Näide 3: Tracy


Probleem: "Mu kulmud oli liiga õhukesed! Mitmel mu vanemal sugulasel on välja langenud rohkesti kulmukarvu ja see on tekitanud minuski paraja paranoia seoses sellega, et ma võin oma armsakesed ühel päeval ära kaotada.".

Tulemus: "Kulmupikendustega kulmud näisid tõesti ilusad ning keskelt tunduvalt paksemad ja lopsakamad kui mu enda omad. Pesemine oli tõesti päris harjumatu ja mu otsaesine läikis selle tõttu mitmel päeval pisut liiga palju.".

 

Näide 4: Sarhah

Probleem: "Mu loomulikud kulmud on liiga lühikesed ja õhukesed. Ma sooviksin endale võimsaid kulme, nagu Khaleesi-i Troonide mängust :) ja ma soovin väga, et ma ei peaks selleks kulme endale pähe joonistama, vaid need oleksidki sellised.".

Tulemus: "Kulmupikendustega kulmud nägid välja viimasepeal! Täpselt sellised, nagu oleks keegi kasutanud minu peal Photoshop-i. Ma algselt kartsin pisut, et need hakkavad välja nägema dramaatiliselt ja eluvõõralt, kuid tulemus jäi igati loomulik. Veidi tekitas mulle stressi see, et ma ei saanud oma nägu nii palju pesta, kui olin harjunud, kuid kahtlemata on see osa protsessist, mida kulmupikenduste paigaldamine endaga kaasa toob :)".

 

Lõplikud arvamused


Jenny

See oli väga väga hea kogemus, kugi seda pidevalt kasutada oleks veidi tülikas. Samas on kulmupikendused ideaalseks lahenduseks siis, kui on tarvis mõnel väga olulisel üritusel superhea välja näha (näteks pulmades?). Sain aru, et mitte midagi ei tule liiga kergelt ja ilu nõuab alati pingutust.

 

Kristin

Mulle meeldis väga see, et minu kulmud muutusid väga suurel määral ja uus kogemus oli igati huvitav. Veidi häiris mind see, et supertulemus kestis nädala - võibolla oleks tulemus kestnud kauem, kui ilm oleks olnud jahedam ning oleksin vähem higistanud. Samas on see tunne kindlasti seda väärt, sest võrreldes sellega, mida olin harjunud tavaliselt peeglist nägema, olid erinevused võrreldamatud!
 

Tracy

Kindalsti tasub seda teha, kui su rahakott seda välja kannatab. Eriti hea on see oluliste ürituste jaoks. Kindalsti tuleb ettevaatlik olla neil, kes on harjunud oma nägu katsuma - kulmupiirkonda ei tohi lihtsalt puutuda.

 

Sarah

Kindalsti on see ideaalne siis, kui sul on vaja mõne tähtsa sündmuse jaoks kiiresti oma kulmud korda saada.Seega võib kokkuvõttes öelda, et kulmupikendused on endiselt in - pead lihtsalt teadma, mis nendegaga kaasneb. Parimad on need kindalsti olukorras, kui pead kiiresti olulise ürituse jaoks oma kulmud tipp-vormi saama :)
 


Kulmupikendused on endiselt in!

Kulmupikendused on endiselt in!

Kui sa ei ole täielikult rahul oma kulmudega (nagu enamik meist ei ole), siis on see sinu jaoks... Kõik meist tahaksid olla Cara Delevingne-d, aga paraku oleme me lihtsalt tavalised tüdrukud, kelle kulmud vajaksi enamasti korralikult turgutamist.

ProBrowsi tüdrukud tegid Buzzfeedi põhjal väikese ülevaate sellest, kuidas on võimalik kulmupikendustega muuta sinu kulmumängu taset.


Enne ja pärast

Kulmupikendused on üheks lihtsamaks viisiks muuta oma kulmud oluliselt tihedamaks ja lopsakamaks. Lisaks annab ka kulmupikenduste paigaldamine koos õige hooldusega oluliselt muuta (ja sageli laiendada) kulmude kuju. Alljärgnevalt näemegi, kui suures ulatuses võivad korrektselt paigaldatud kulmupikendused muuta naise nägu.

Homme vaatame, kuidas näeb täpselt samm-sammult välja kulmupikenduste paigaldamise protseduur ja kuna juba mõne nädala pärast saabuvad ka ProBrowsi uued ja oluliselt kvaliteetsemad kulmupikendused, siis saad seda kõike ka õige pea ise proovida.

Täpse kirjelduse protseduurist leiad meie blogist juba homme...

Kõik, kes on oma kulme kasvatanud, teavad, millest me räägime :)

Kõik, kes on oma kulme kasvatanud, teavad, millest me räägime :)

Kulmude kasvatamine ei ole liiga lihtne - seda teame me kõik omast käest. Nendel piltidel on selgest näha, milliseid tundeid see võib tüdrukutes tekitada.

 

1. Vahel tundub, et vajaksid silti "EYEBROWS IN PROGRESS" oma otsaesisele.
 

Copyright: Twitter: @MaddySullivan112.  Sa oled selle peaaegu pooleli jätnud umbes 1000 korda.
 

Copyright Twitter: @lindseymm_3. Vaatad oma vanu pilte, et saada täiendavat motivatsiooni

Copyright: Instagram: @www.online-instagram.com/user/x_peanutbuttercup_x/33414020/1054554939025446671_33414020.4. Sul on saanud sellest kõigest kõrini, oled murdunud ja ikkagi kitkuma hakanud.

Copyright Instagram Ltd.5. Pead kasutama rohkem tahtejõudu oma elus kui millegi muu jaoks üldse on vaja läinud, et mitte välja kitkuda neid esimesi väikseid karvu.
 

Copyright Twitter: @twinklouis.6. Sa õgid Biotini-i nii nagu su elus püsimine sõltuks sellest.
 

Copyright Intagram Ltd.


7. Su padi on täiesti ära määrdunud, sest loomulikult läksid sa magama valades oma kulmud üle kastroolõliga.

Copyright Instagram Ltd.8. Sa oled kasvatamisest nii innustunud, et pürgid MAAILMA KÕIGE SUUREMATE kulmude poole.

Copyright: Twitter: @CokerGianna.9. Riputad seinale Cara Delevingne pildi ja loodad südamest, et su kulmud tema omadest eeskuju võtaksid.

Copyright Instagram Ltd.10. Ja tegelikult tead sa sisimas kogu aeg, et ühel ilusal päeval saad teha selle võimsa "enne ja pärast" selfide kombinatsiooni.

Copyright Twitter: @Jessica_Medlin.