Kendall Jenner on läbi aja olnud silmatorkavate ja lopsakate kulmude pooldaja ja need on praegugi tema juures oluliseks stiili osaks. Need sobivad väga hästi tema üldise olekuga, milles on ühendatud armas seksikus ja naiselik elegants.

Ka näitleja ja modelli Angie Harmon-i kulmud on aja jooksul “juurde võtnud”. Mitmest seriaalist tuntud näitleja armastab kasutada huvitavaid aksessuaare ja olla alati omapärane. Õnneks ei eksperimenteeri ta aga liialt oma kulmustiiliga.

Fan BingBing-i puhul on ilmselge, et tema looduslikud eeldused olla kulmumaailmas väga silmatorkav täht olid ilmselgelt tagasihoidlikud. Ometi on ta seda teinud. See Hiina näitlejatar ja muusik kannab igati esinduslikku kulmupaari ja ei taha midagi kuulda liigsest kitkumisest. 

Midagi halba ei ole öelda ka näitleja Kate Mara kulmude kohta. Läbi aegade väga peenikesi kulme eelistanud staar on pöördunud järjest rohkem ilusate ja lopsakamate kulmude poole. Kate on hea näide sellest, et kitsad kulmud ei toimi kunagi nii hästi kui suuremad. Kara, sa oled õigel teel! Soovime, et su kulmud muutuksid veelgi suuremateks!

Meie kõigi hands down kulmu-eeskuju-jumalanna Cara Delevingne eelistab alati olla silmatorkav ja eristuv. Ka viimasel ajal on teda mitmetel üritustel märgatud värvilstes riietes ja hipilikes vanakooli stiili meenutavates kirjutes mustrites.

Oma julguse poolest on hästi tuntud ka Rihanna, kes sobib ideaalselt oma Diori kleiti. Rihannal on naturaalselt ilusad kulmud ja õnneks ei ole ta läinud seda teed, mida paljud tumedanahalised naised, kes mingitel eluperioodidel ja täiesti arusaamatutel põhjustel on oma kulmude lopsakusest loobunud. Rihanna kulmud on väga hästi hooldatud, selge ja loomuliku kulmukarega. 

Värvikat stiili järgib ka kaunis näitleja Zoe Saldana, keda on viimasel ajal märgatud järjest julgemates stiilides, nagu ka siin pildil, kus ta kannab imelist Louis Vuittoni kleiti. Lisaks hästi valitud stiilile, on endiselt ka heas korras ka tema kulmud. Väga selge kontuur ja väga põhjalik hoolitsus.

Järjest julgemaks ja kohevamaks on aja jooksul muutunud ka näitlejatari ja modelli Suki Waterhouse-i kulmud. Ja ta ei häbene neid ka korraliku toonimisega rõhutada. Väga, väga julge lähenemine, mis paneb kulmud ilmselgelt kogu stiili keskmesse. Kui inimene selle välja kannab, siis pole probleemi. Suki ilmselgelt kannab :)