Copyright Wikiphoto.

NB! Enne selle loo lugemist tuletame Sulle meelde, et ei tasu kaotada oskust olla tolerantne ja mõista huumorit. Kindalsti ei maksa seda liiga tõsiselt võtta ning muutuda äärmuslikuks. See on lihtsalt ajakirjas ilmud loo kokkuvõte koos Eestile kohandatud näidetega.

On üldteada fakt, et igal endast lugupidaval naisel on vähemalt üks päris gei-sõber. Ja kui sul teda veel ei ole, oled ilma jäänud nii mitmetestki hüvedest, mis gei-sõpradega kaasnevad. Täna vaatamegi Cosmopolitanis ilmunud loo põhjal, kuidas saaksid selle vea võimalikult kiiresti parandada.

Ilmselt ei pea pikalt põhjendama, miks on tüdrukul gei-sõpra vaja. Neile, kes kahtlevad, toome välja vaid mõned gei-sõbra eelised. Mitte üksi normaalne heteroseksuaalne mees ei suuda kuulata ära kõike, mida sa rääkida soovid - ta kas hakkab kuulamist teesklema (ja sellest on kohe aru saada), lihtsalt keeldub sind kuulamast :( või - ja ka seda on juhtunud mitmetel tüdrukute puhul - uinub. Geisõbraga seda ei juhtu! Geisõber on sisuliselt ulme. Ta kujutab endast nimelt põhjatut inimkonteinerit, kes imeb endasse siira huviga kõike, mida sa rääkida soovid. No kokkuvõtlikult - sa räägid ja räägid ja räägid (nagu sulle ikka teha meeldib) ja tema… kuulab huvitatult, saab aru, mõistab, tunnustab sind ja mida kõike veel. How’s that for a therapy, küsiks nüüd meie välismaa sõbrannad.

Copyright Wikiphoto.

Lisaks sellele on geisõber ka ainulaadseks ja asendamatuks täienduseks igale suhtele, kus su vastaspooleks on heteroseksuaalne mühakas. Vapralt kehastub su geisõber tasakaalustajaks, kelle missiooniks on see, et sa ei peaks meessoos täielikult pettuma. Ta kannab sulle kandikul ette kõige, millest su oma mehe puhul puudu jääb: ülima viisakuse, teise inimese kesksuse, naiselikel teemadel nõu andmise, stiili-ja moesoovitused, siira tänulikkuse ja imetluse kõige osas, mida teed enam vähem hästi, shopingutel, jalutuskäikudel, naistekate esilinastustel ja paljudel teistel ettevõtmistel koos sinuga osalemise ja lugematul hulgal muud. Ja mis ilmselt olulisim - ta teeb seda kõike huvitatult, viisakalt ja reeglina ka otsatu entusiasmiga - nähtus, millest tavalise heteroossi puhul pole mõtet isegi und näha. Ojah, nutt tuleb peale… ja kadedus, aga hüva, asjast. Asjast! Kust säärane geisõber endale leida?

 

Reguleeri oma suhtumis - väldi hardcore closingut!

Enne veel, kui lähme kohtade juurde, väike soovitus tüdrukutelt, kes on endale elus gei sõbra leidmise probleemiga kokku puutunud. Võta asju rahulikult! Kui näed kuskil ihaldusväärset gei-kutti, ära ürita teda kohe ära closida. Liiga järsk ja forsseeriv lähenemine võib ta õrna hinge paanikat külvata ja mis siis et viisakalt, hakkab ta sinust siis eemale hoidma. Geipoiss tuleb sõbraks meelitada väga kavalalt - hoiakuga, et ka sul on teie suhtesse võimalik midagi panustada, näidates välja, et soovid ka teda mõista ning aidata. Parimad gei-sõbra kandidaadid puutuvad niigi igapäevaselt kokku naistega, kes üritavad nad oma küüniste vahele saada ja nad naise parima sõbra kaelarihma külge aheldada - seega, ära üle pinguta! Reguleeri oma hoiakuid, liigu edasi tibusammudega!
Ja nüüd kohad!

 

Parim variant võib olla veel avastamata supergeisõber!

Rääkides kohtadest, saad nüüd loa olla pisut šokeeritud. Fakt on, et suure tõenäosusega võid leida geisõbra endale ka… oma töökaaslaste hulgast. Nii kreisi, kui see ka poleks, on geisid meie hulgas palju rohkem kui esmapilgiul välja paistab ja see on hea. Kui su naiselik intuitsioon on sulle vahel mõne oma töökaaslase puhul öelnud, et ta võib olla gei, siis suure tõenäosusega ta ka on. Tulenevalt meie ühiskonna piiratusest, pole loomulikult kõik neist veel kapist väljunud ja see on siinkohal ainult hea.

Tõeliseks kullapotiks võib osutuda kapis olev geikutt, kellele su teised sõbrannad ja naised veel hammast ihuda ei taipa. Sellise endale GBF-ks saamine on võrreldav üle keskmise suure lotovõiduga ja kui ta viie aasta pärast kapist välja tuleb, plärtsatavad su sõbrannade alalõualuud jahmatusega vastu põrandat, kui sina neid samal ajal -how do you like them apples-näoga vaatad oled saanud nautida tõelist geisõpra, keda nemad pidasid lihtsalt pehmeks heterosõbraks, kõik need aastat, kui nemad pidid oma meeste või suvaliste ligitikkuvate jobude seltskonnas oma ajusid praadima. Seega on väliselt hetero aga sisult gei kuti geisõbraks kasvatamine erakordselt kõrgel levelil rullimine - säärane selline meta-taseme kung-fu, mida ainult kõige kõvemad tüdrukud meie hulgast välja pullivad. Aga jah, hoia silmad lahti - selline avastamata aare võib olla su enda töökaaslane!

Copyright Wikiphoto.

Ning mõistagi, ole ettevaatlik, sest osad kutid võivad üritada sinuga mängida seda kaarti, et nad lihtsalt kehastuvad mitte-kapist-välja-tulnud geipoisiks, et sulle ligi ajada (selline meta-meta-värk), aga õnneks tuleb see kiiresti välja, sest heteromühaklikkus pressib ennast nende juttu, käitumisse ja teemadesse halastamatu jõulisusega sisse. 

 

Ole loov - meelita ta endale juba veidi õrnemas eas!

Nii nagu paljud riski-investorid luusivad varsti juba isegi alg-koolide ja lasteaedade ümber, et oma sõrm tulevaste markzuckerbergide peale panna, tasub ka sinul olla tähelepanelik pisut nooremate geisõbra kandidaatide osas. On üldteada fakt, et ka nooremad geisõbrad võivad olla mitu korda haritumad kui nende eakaaslastest heterod ja päris kindlasti on nad haritumad teemadel, mis sind huvitavad. Seega, hoia silmad lahti koolide ja ülikoolide läheduses, suhtle sõbrannadega, kes käivad teistes ülikoolides ja ürita tabada nende kohtade avalikes osades (kohvikud, fuajeed, avatud üritused) parimaid noori geisõbra-kandiaate. Haridusasutused võivad tihti olla tõeliseks geisõprade kullaauguks - võta sõbrannad kampa ja alusta jahti!

Ja loomulikult, olge loovad - kui kõik teised säärased geisõbranäljased sõbrannade paarid jahivad ilmselgetes igat pidi läbi sõelutud kohtades, nagu näiteks moodi õppivad tudengid jne, olge kavalamad ja võtke monitooringu alla ka teiste õppesuundade kasvandikud - häid geisid on igal pool! Samuti pole vaja olla eriline Jane Bond, et aru saada, et esimesed read geiõppejõudude loengutes misiganes õppesuunal lausa kubisevad ihaldusväärsetest geikuttidest. Tegutse!

Ilmselged leiukohad: ära jäta ka neid tähelepanuta!

Andmaks sulle kõik vajalikud tööriistad, kordame üle ka ilmselged leiukohad. Järeleproovitult on häid geisõbra kandidaate rohkesti kõigis kohtades, üritustel ja näitustel, mis seonduvad kunstiga. Vii ennast minimaalsel määral kurssi sellega, millest taolistes kohtades räägitakse, haara sõbranna kaasa ja sulandu sellistesse seltskondadesse. Hea kandidaadiga juttu alustades ole esialgu tagasihoidlik ja küsi talt midagi kunsti kohta. Jäta mulje, et sa pole lihtsalt geisõbra näljas daam vaid tõeline kunstihuviline. 

Samuti on päris hüvad leiukohad loomulikult ka üritused, loengud, koosviibimised, kus käsitletakse gei või LGBT teemasid, reeglina on geikutid väga huvitatud säärestel üritustel osalemisest (aga see on mõistagi väga elementaarne, nii nagu ka geidele suunatud klubid ja muu säärane). 

Copyright Wikiphoto.

Lisaks on päris headeks leiukohtadeks osutunud kõik need, kus on piisavalt glamuuri ja seda just stilistika, iluteenuste või moe maailmas. Samas peab tunnistama, et meie väikses Eestis on geisõbra-näljased tüdrkud need kohad risti ja põiki läbi hekseldanud ja ei öelda ilmaasjata, et kui iga Tallinna ahvatlev geijuuksur saaks kõigi tüdrukute pealt, kes teda oma GBF-ks tahavad, sada euri, sõidaks nad kõik Bentleytega. Seega, ole loovam!

Loodetavasti oli sellest abi ja kindalsti ära võta siin toodud soovitusi liiga tõsiselt. Samas, nagu öeldakse, üks hooliv geisõber on väärt rohkem, kui sada mölakat, kes sind ei mõista.