Kahtlemata kõlab see veidralt, uskumatult isegi naljakalt. Ometi on see samas tõsi ja kuna kompame alati kulmuhoolduse vahendite universumi piire, siis otsustasime seda ideed ka sinuga jagada. 

Kõikvõimalikud kulmugeelid on päris kasulikud, kui soovid oma kulmud ilusamaks muuta. Tasemel kulmugeel annab kulmudele väga ilusa läike ja toob välja kulmukuju, mille saavutamiseks oled sa vaeva näinud. Samas on leitud huvitav alternatiiv kõva brändinimega kulmugeelidele, mille hinnad on 20-30 euro ringis. Ja mis selle juures parim - see uus lahendus on praktiliselt olematu hinnaga ja saad selle osta igast suuremast poest või bensiinijaamast.

Sellised olid kulmud alguses...

Copyright Cosmopolitan.

Esiteks sa võid (aga ei pea) oma kulme veidi värviga täita. Kui sul on looduslikult ilusad ja ühtlased kulmud, võid selle ettevalmistava etapi vahele jätta. Vahel aitab aga veidi värvi muuta kulmukontuure veelgi paremini märgatavaks ja kulme säravamaks. 

1. Samm: Lase kasutamata  hambaharjale veidi juukselakki.

Copyright Cosmopolitan.

Ära nüüd sellega liiale mine - lihtsalt tõmba paar korda aerosool-juukselaki lakijoaga üle hambaharja. See toimib kõige paremini, kui valid pigem pehmete harjastega hambaharja ja kergema juukselaki (mitte sellise, mis juuksed kohe ära kivistab).

2. Samm: Harja oma kulmud läbi.

Copyright Cosmopolitan.

Jah, see võib kõlada veidralt, aga täpselt seda tulebki teha. Harja oma kulme, kui juukselakk hambaharja peal on veel värske ja pole jõudnud ära kuivada. NB! Kindlasti harja oma kulme selles suunas, kuidas soovid, et su kulmukarvad hoiaksid. 

3. Samm: Imetle tulemust peeglist.

Copyright Cosmopolitan.

Tadaaaa! Kulmud nagu uued! Säravad, läikivad ja kontrastsemad, nende hooldatud välimus on maksimaalselt välja toodud ja sära! Milline sära! Proovi see MacGyveri meetod kohe ära! Loomulikult tundub see veidi veider ja naljakas, aga nagu öeldud, kõige iroonilisem on, et see toimib ka praktikas. Õige kulmuproff peab olema nagu väike MacGyver, kes suudab igas olukorras (vahel ka vannitoas hambaharja ja juukselakiga) oma kulmud särama panna. Ära ainult tee seda ainult sõbranna juures külas olles, ilma et ta teaks, milleks ta hambaharja kasutatakse :)