Kolumbiast päris superstaaril Sofia Vergaral on võimsad kulmud, mis on saanud osaks tema identiteedist. Need on suursugused, jõulised ja veidike kontrollimatud - täpselt nagu ta isegi. Nüüd on paslik sellele suurepärasele näitlejale ja kulmu-eeskujule palju õnne soovida, sest tal täitus just 43 aastat. Palju õnne, Sofia!

Siin on mõned näited Sofia jõulisest kulmustiilist. 

Oma sünnipäevalgi ei jätnud Sofia kasutamata võimalust teha veidi nalja, pannes selga t-särgi, millel on kujutatud tema poiss-sõber Joe Manganiello ja mitte ainult - Joe torso oli monteeritud kentauri keha külge. Vau. Oma sünnipäeval ei muutunud see staar liiga eksklusiivseks - ta kombineeris selle särgi hiiglasliku veinipeekri ja tiaraga. Väga armas.

Siiani ei ole teada, kas selle särgi tegi. On aga teada, et Sofia poiss-sõber Joe Manganiello on üle keskmise naljamees, valmistades Sofiale kaardi, millel seisis:  "Keep calm, you're only 70." .

Otse loomulikult väärib selle sünnipäevamöllu juures märkimist ka Sofia boyfriend ise. Joe on Tegija suure T-ga. Kui sa ei ole veel näinud filmi Magic Mike XXL, siis pane see endale kirja käesoleva nädala koduste ülesannete top-i.

“Keep calm, you’re only 70.”

— Joe Manganiello

Ja kui sa juba selle juures oled - siis vaata üle ka Magic Mike-i esimene osa. Teatavasti demonstreeris Joe oma talenti ka seal. Kadedaks teeb. Palju, palju õnne tõesti, Sofia.