Vaatasid New York Fashion Weeki? Oled stiiline ja tead, mis toimub trendimaailmas? Siis kordame lihtsalt üle selle, mida sa juba niikuinii tead. Kui sa pole aga märganud kõige uusimaid seksikaid trende, siis loomulikult on meil au sind selle osas valgustada. Tänu interveebidele ja NYFW-ile on juba päris selge, mis on IN ja mis mitte nii 2015 aasta sügisel kui ka 2016 aasta kevadel. Ja saad juba praegu ennast selleks ette valmistada ja miks mitte olla uute trendide maaletoojaks juba enne teisi. 

Siin on 4 trendi, mis on pommikindlalt IN järgmisel kevadel ja mida peaksid oma välimuse välja kujundamisel võtma arvesse juba praegu.


 

1. Seemisnahk, seemisnahk... SEEMISNAHK!

Copyright New York Fashion Week.

Seemisnahk on väga väga IN ja seda kinnitavad mitmed trendiprofid maailma eri paigust. Pole mingi ime, et 2016 aasta kevadkollektsioonid lausa kubisevad seksikatest seemisnahksetest riietusesemetest. Samuti on selge, et see trend on kohale jõudnud juba 2015. sügiseks. See on kohal, see on siin, seemisnahk, seemisnahk, seemisnahk. Kui mõtled teha suurema kulutuse, vabandust, pigem ikka investeeringu seemisnahksesse riiedeesemesse, siis oled õigel teel. Võid oma krediitkaardi rahulikult punasesse tõmmata ja sa ei kahetse. On kindel, et see trend jääb kestma veel kauaks. Go girl!

TÄIENDAVATE IDEEDE SAAMISEKS: 
Pildid: Derek Lam, Rebecca Minkoff, Dion Lee, Jill Stuart.2. Embleemidega jakid - nad on tagasi? Nad ON tagasi!

Copyright New York Fashion Week 2015.

Embleemid, issand, see ei nali! Nad on tagsi! Ta-ga-si ja ruulivad täielikult. Ja seda kinnitavad kõik alates Tommy Hilfiger-ist ja Diesel Black Gold-ist (mille puhul on embleemid muidugi olnud disaini oluliseks osaks kogu aeg) kuni Anna Sui ja Karen Walker-ini. Kui näed trendikas butiigis seksikat ja uut jakki, vesti või jopekest, mida ehivad kaunid embleemid ning mis hüüab su nime, siis kraba see ära! Kraba! See on trend. See on in. See on kindla peale minek! Isegi kevadeni pole vaja oodata (siis on kõigil embleemidega jakid seljas) - alusta kohe! Ja nüüd lisaks veel üks priceless vihje: lase mõnele oma trendikale jakile uus embleem paigaldada - jah, mitmed staarid on nii teinud ja praegu on selleks kõige õigem aeg üldse.

TÄIENDAVATE IDEEDE SAAMISEKS: 
Pildid:  Tommy Hilfiger, Anna Sui.


 

3. Klieit pluusi peal - MIDA? Just nimelt - pluusi PEAL!!!

Copyright New York Fashion Week 2015.

Ei, see pole nali, nagu aluspesu kandmine teksade peal.  Jah, sa lugesid õigesti! See on REAALNE trend ja väga kuum! Õigemini, on see üks nendest trendidest, mis lähevad kohe väga väga kuumaks, sest 2016. kevadkollektsioonid lausa kubisevad stiilidest, kus klieit on tõmmatud särgi peale. Alusta sellega juba kohe sügisel ja sa oled kevadistest kleidi pluusi peal kandjatest juba terve hooaja võrra ees! Pole ime, et paljud naised hakkasid seda nähes lausa õnnest karjuma - "AAAAAA!" Sa ei pea oma suvist seksikat superlemmikuberkleiti kapiüksindusse nutma viskama - saad selle ka sügisel kasutusele võtta - ja nagu juba arvasid - loomulikult särgi, t-särgi, pluusi või kerge kudumi peal! Mõnus, mugav ja väga väga trendikas!

TÄIENDAVATE IDEEDE SAAMISEKS: 
Pildid: BCBG Max Azria, Custo Barcelona, Opening Ceremony, Tanya Taylor.4. Ekstra pikk top + pintsak combo!

Copyright new York Fashion Week 2015.

Meie kuum nimekiri ei oleks täiuslik ilma selle seksika stiilivõtteta: ülipika topi ja pintsaku kombo! See on eriti mugav lahendus tüdrukutele, kes peavad töö juures välja nägema esinduslikud ning soovivad olla samal ajal supertrendikad! Mugav, mõnus ja samal ajal jätab sinust igati professionaalse mulje. Lausa ideaalne sümbioos!

TÄIENDAVATE IDEEDE SAAMISEKS: 
Pildid:Anna Sui, Creatures of the Wind, Boss