Mulle on kirjutanud kümned ja nüüd juba üle saja tüdruku, kes on mind õnnitlenud ja edu soovinud. See tähendab mulle palju. SharpBrowsi kaubamärgi alt microbladingu teenuste osutamise alustamine kujutab endast nii mulle kui mitmele teisele ProBrowsi kulmuprofile uue ajastu algust. Vaatame kaugemale edasi ja julgeme tõsta oma pilgud palju kõrgemale kui varem.

Maailm on täis tüdrukuid, kes loodavad oma unistuste täitumisel kellelegi või millelegi väljapool: vanematele, mehele, elukaaslasele, lotovõidule või heale õnnele. Mina nende hulka ei kuulu. Ma usun, et elus edasi jõudmine ja unistuste teoks tegemine sõltub minust endast. Ja ma ei häbene seda välja öelda ei siin, ega ka koolitustel.

Rändan mõtetes tihti tagasi oma esimesse koolitusse, kus osales täpselt üks õpilane ja mis toimus väga pisikeses toas. Kuigi teadsin ühest küljest, et see on suur asi, et ma üldse koolitusi läbi viin, sain samal ajal aru, et see on alles algus… Teadsin, et kui teen asjad õigesti, pingutan ja harjutan, siis on kõik võimalik. Ja ma tean, kui suurelt ja absoluutselt see kõlab - “kõik”. Aga see on tõde. Kõik ongi võimalik, kuid ühe väikse väga olulise klausliga: ainult siis, kui teed seda ISE.

Kõiki valmis lahendusi, mis su ellu väljapoolt tulevad - kingitused, asjade sinu eest ära tegemine, su aitamine igal sammul - iseloomustavad minu meelest kaks omadust: need on ajutised ja sõltuvust tekitavad. Kui lased oma edu teistel enda eest luua, siis avastad end paratamatult mingil hetkel kõrvalistmel. Ja kõik, kes on sealt püüdnud autot juhtida, teavad, et see ei toimi.

Just ISE ja päris enda oma unistuste unistamist, nende nimel töötamist ja asjade päriselt ära tegemist õpetame ka oma koolitustel. Ja see töötab. Mitu tüdrukut on mulle kirjutanud sellest, kuidas nende tööalane alu ja selle tulemusena ka elukvaliteet üldse on muutunud ja see on kõige liigutavam üldse.

Loomulikult on inimene, kes su elu muuta võib, sina ise. Ja ma väga loodan, et saan olla sulle mingil hetkel abiks, kui oled otsustanud seda teha. Ma ei karda välja öelda, et olen seda ise suutnud ja unistustest, mis olid alguses seotud ühe tüdrukuga väikses klassis on saanud unistused, mis on seotud väga paljude tüdrukutega suurtes linnades üle maailma. Kui sulle see hoiak meeldib, siis loodan, et kunagi näeme ja saan sulle sellest kõigest rääkida. Usun, et kõik on võimalik ja kui sulle meeldib suhtumine, et kontroll oma elu üle tuleb võtta enda kätte, siis kindalsti meeldivad sulle ka meie koolitused :)

Kohtumiseni,

Siiri