Siin loos toome teieni mõned toredad kulmutooted, millest enamikku oleme ka ise kasutanud. Loodetavasti on nendest kasu ka sinul.
 

Sleek Makeup Brow Kit.
Sleek ei vea kunagi alt! Selles komplektis on modelleerimise vaha, kinnistuspuuder, mini-pinsetid ja nii nurgaga kui ka hajutuspintslid. Kuigi pintslid võiksid olla pisut suuremad on tegemist siiski väga hea tootega.

Clinique Instant Lift For Brows.
Kulmupliiats ja highlighter koos! See väike tore tööriist aitab sul teha värviparandusi ja -täiendusi. Selle abil saad teha nii naturaalseid kulme kui ka julgemaid või isegi väga julgeid.

NYX Eyebrow Cake Powder.
Selle komplektiga saad samuti oma kulmumängu oluliselt parandada. See sisaldab vaha, mida saad kasutada enne kulmude värvimist, mistõttu on see mõneti nagu kulmu-primer. Kasuta seda toodet ja su kulmud on perfektsed terve päev!

Make Up For Ever Aqua Brow Kit.
See on veekindel! Jah, tegemist on tõesti veekindla geeliga, mida on lihtne kasutada. Selle abil saad tekitada igati loomuliku kulmu. Komplektis sisaldub ka spiraalne hari.

 

Makeup Revolution Ultra Brow Palette.
Mida hing veel ühelt korralikult kulmukomplektilt ihaldada võiks. See sisaldab 4 erinevat varjundit. mida saab loomulikult parima kulmuvärvi saavutamiseks omavahel segada. Lisaks on komplektiis ka kulmupintsel, highlihter-puuder ja highlighter kreem.

HD Brows Eye & Brows Palette.
See kaks ühes komplekt sisaldab nii kulmuvärvi komplekti kui ka silmavärvi oma. Sobib ideaalselt, kui soovid korda teha kulmu ning seejärel lisada ka korraliku suitsusilma.

Anastasia Beverly Hills Brow Powder Duo.
Seda puudrit näivad armastavat ilublogijad kõikjal maailmas. Ja selleks on ka hea põhjus. Just see puuder teeb kulmudega (ja eriti väikeste õhukeste kulmudega) imesid ning lisaks püsib see peal terve päeva.

LA Girl Pro Conceal Porcelain.
Väike toode võib vahel anda väga suuri tulemusi. Tegemist on väga hea peitekreemiga. Selle abil saad ideaalselt kulmu-meigi pisivead ära parandada ja anda sellele viimase lihvi.

 

NYX Eye brow kit Set. See lahendus on hea just algajatele, sest sisaldab ka valmis šabloone, peeglit ja isegi juhiseid, kuidas kulmumeiki teha :)

Rimmel London Professional Eyebrow Pencil. See kulmupliiats on paljudele kulmuproffidele niiöelda must-have. Selle harja osa saad kasutada kulmude modelleerimiseks ja pliiatsit muidugi selleks, et kulmukontuurid joonistada ja kulme täita.

The Brow Shaper by Lilibeth of New York. Tegemist on ideaalse lahendusega neile, kes pelgavad valu üksikute karvade eemaldamisel. Selle tööriistaga saad puhastada kulmuümbruse täiesti valutult.

Eylure Brow Palette. Väga hea toode selleks, et kulmud ilusti välja tuua. Sisaldab highlihgter-it ja kolme erinevat kulmuvärvi: blond, pruun ja tumepruun.

 

NYX Eyebrow Gel.
Su kulmud on peale selle geeli kasutamist kindlasti hoopis teisel tasemel. Lisaks on see veekindel ja peale selle kasutamist paistavad kulmud tunduvalt lopsakamad, aga siiski loomulikud.

 Benefit Gimme Brow.
See toode teeb täpselt seda, mida nimes lubatud :) Peale kasutamist on kulmud tunduvalt lopsakamad, suuremad ja ikkagi loomulikud.

Anastasia Beverly Hills Brow Enhancing Serum Advanced.
Kõik, kes tahavad endale paksemaid ja lopsakamaid kulme ning ei jõua ära oodata pikendusi või kulmude loomulikku kasvamist. Väga kasulik just ülikitkutud kuilmude puhul.

Pixi by Petra’s Brow Powder Palette.
Jah, selle toote pakend on väga ilus, aga tegelikult pole ka toode ise üldsegi halb. See sisaldab nii palju erinevaid värve, et nende kokkusegamisel saad kindlasti iga kulmu loomuliku tooni. Lisaks on see väga hea, kulmude märgatavamaks muutmiseks.