Jah, nüüd võime nimetada ProBrows-i FullGlam kulmukoolitust julgesti Eesti populaarseimaks. Mitu gruppi on välja müüdud ja koolitused on edukalt toimunud. See kõik on andnud kindlustunnet nii mõnegi suurema ja julgema projekti realiseerimiseks. Nüüd aga 7 konkreetset asja, mida FullGlam kulmukoolitus Sulle kindlasti annab.
 

1. Professionaalsed kulmudisaini oskused. Õpid tegema tasemel kulmudisaini nagu proff. Nii endale kui teistele. Meie koolitaja Siiri Tabri toob Sinuni kõik selle, mida ta on ise aastate jooksul õppinud. Ta huvitub sellest, et saaksid asjadest aru ja pingutab, et omandaksid ka päriselt professsionaalsed oskused kulmudisainis.
 

2. Võime näha järgmist taset. Kui oled algaja, saad konkreetseid praktilisi nõuandeid, kuidas suurendada klientide arvu ja kasvada kulmu-guruks. Kui sul on väike salong, siis saad ideid, kuidas seda laiendada. Kui sul on juba oma kulmubränd, siis näed, kuidas liikuda rahvusvahelisele tasemele. Ühesõnaga: näed järgmist taset ja saad tööriistad sellele jõudmiseks.
 

3. oskuse kulmuprobleeme lahendada. Vähestele meist on sünnipäraselt kaasa antud Cara Delevingne kulmud - eks enamasti võiks ikka karv parem olla ja lopsakusest jääb ka puudu. See on väga levinud! Koolitusel õpid toime tulema erinevate ja ka väga kesiste kulmudega. Tulemus, nagu Sa ilmselt juba aimad, peab saama ideaalne! Ja kui algmaterjal on kehva (nagu see nii sageli on), siis peavad oskused olema seda paremad.
 

4. Julgust olla kulmuproff. Kulmuprofiks ei sünnita (no enamasti ei sünnita :) ) jatoimib huvitav nähtus: mida rohkem Sa kulme teed, seda paremaks Sa ka saad. Selleks on aga alguses vaja julgust. Koolitusel õpid täpseid tehnikaid, millega saad läheneda erinevatele kulmudele julgemalt ja enesekindlamalt. Sa ei pea enam hirmu tundma, et rikud sõbrannade kulmud ära, vaid saad need ette võtta kindla käega ning lõpetada töö puhta südametunnistusega.
 

5. Konkreetsed kulmumeigi tehnikad. Kõik räägivad mingitest kulmumeigi trendidest, näitavad Instagrami kauneid kulmupilte ja ekraanitõmmiseid kellestki kuulsast. Aitab teiste tööde imetlemisest! FullGlam koolitusel õpid ise looma kolme väga cool-i kulmumeiki. Lisaks saad kaasa materjalid, millega on neid väga lihtne soovitada su uutele klientidele.
 

6. Starter-Kit. Jah, saad Star-kit-i kauba peale. Ja korraliku - mitte nii nagu osad teevad, et tellivad Alibaba-st mingi jama ja kleebivad oma wannabe-brändi logod peale. ProBrows-is on asi lihtne: kogu starter-kit-i isu on firmalt MAC Cosmetics. Ilmselt oled kuulnud - päris tuntud bränd. Ja kvaliteetne ka!
 

7. Usaldus-suhe koolitajaga. Jah, kõlab romantiliselt, aga Siiri aitab Sind ka pärast koolitust. Kui on midagi lisaks kulmu- ja jumestamise teadmistele, mida temast lausa kõikjale kiirgub, siis on selleks kindalsti abivalmidus. Sa saad temalt konkreetseid nõuandeid ja abi ka hiljem ning iga kord, kui oled hätta jäämas, aitab ta Su taas õigele teele.Lubage esitleda - ProBrows FullGlam kulmude koolitja Siiri Tabri.