Kes on Siiri Tabri?

Siiri Tabri - Probrows koolitaja ja microbladingu professionaal.

Esiteks on Siiri üks väga lihtne ja tore tüduk, kes on pärit Kuressaarest. Kui inimesed temaga esimest korda kohtuvad, siis - ja pange tähele see on üks äraütlemata tore nähtus - nad naeratavad. Vahel tahtlikult, no peamiselt meesterahvad, sest Siiri on ilus, ja vahel tahtmatult (kõik inimesed), sest ta lihtsalt mõjub nii.


Peale esimesi minuteid temaga vesteldes möönab ilmselt enamik, et Siiri on läbi ja lõhki positiivne, elujaatav ja väga toimekas. Temas on olemas see kirg, mis paneb liikuma just noil hetkil, kui teised käed rüppe lasevad ja valjusti ohkavad (nagu eestlased nii tihti teevad).


Just siis, just noil hetkil, Siiri naerab ja näitab, et tema jaoks on see kõik alles algus ja temas on nii palju kannatlikkust, südamlikkust ja jalad-maas hoiakut, et ka need probleemid, mis ennast ületamatuteks pidasid, väikesteks minionideks taanduvad, vaguralt noogutavad ja tema eest ära jooksevad.


Copyright 2016 ProBrows Europe. Pildil on näha microblading protseduuri tulemus. Siiri Tabri on teinud antud kliendile ka re-touchi, mille tulemus on näha alloleval pildil.

Paranenud tulemus. Kui microblading on tehtud piisavalt sügavale ja õigesti ning klient järgib järelhoolduse juhiseid, püsib juba esialgne tulemus väga täpne ja ilus. Pilt tehtud 5 nädalat peale protseduuri


Viimase aasta jooksul on Siiril olnud Skandinaavia riikides üle 1000 õpilase, kellest sajad on alustanud edukat microbladingu karjääri ning teeninud kokku üle 30 M €.

Mõningad Siiri Tabri õpilaste tehtud tööd


Mõningad Siiri tehtud tööd

Siiri on teinud tuhandeid microbladingu protseduure, SIiri õpilased on teinud kokku üle 10 000 protseduuri. Siin paarsada näidet Siiri tehtud töödest.


Broneeri aeg Siiri Tabri juurde microbladingu saamiseks

Sinu nimi *
Sinu nimi

FullGlam koolitused, mida Siiri läbi viib

Siiri on tegelenud pikalt erinvate kulmudisainide väljaarendamisega ja teda peetakse auga ka FullGlam kulmubrändi loojaks. FullGlam kulmudest on saanud käesolevaks hetkeks ülemaailmne bränd, millel on kasutajaid paljudes erinevates riikides. FullGlam kulmude ja FullGlam kulmupikenduste praktilistel koolitustel treenibki Siiri uusi kulmuproffe, kes soovivad õppida looma täiuslikke kulme. Siiri koolitustega turvumiseks ja nendele registreerumiseks kliki palun allolevatel viidetel.
 


Mis põhjustel me usume, et Siiri on parim?

Väga lihtsalt - peamisi põhjusi on kolm. Esiteks, ülimalt suure tõenäosusega soovid sa lasta oma armsate kulmude kallale just selle inimese hellad käed, kes oskab hoolida. Teiseks, soovid sa ilmselt koolitusel õppida koolitaja käe all, kes on sellest, et sa oskused päriselt omadaksid veel rohkem huvitatud kui sa ise. Ja kolmandaks… Siiriga on lihtsalt lahe koos olla. Ta ei tüüta sind ära ka kahetunnise microbladingu käigus ja juba peale esimest viit minutit saad aru, et eelmises elus olite vist parimad sõbrannad ja suudad temaga täiesti vabalt sellest või mistahes muust rääkida.

Aga jah, olgem ausad, kõik eelnev oleks täiesti ebaoluline kulmude kontekstis, kui Siiri poleks ka absoluutne ja väga kogenud professionaal. Siin on vaid mõned faktid tema elust.

  • 2013 lõpetas ta Jumestuskunsti ja grimmikooli saades sealt jumestaja paberid.
  • 2015 lõpetas ta täiendavalt Jumestuskunsti ja grimmikooli kursuse Fantaasiameik ja eriefektid.
  • 2015 lõpetas ta Eesti Iluteeninduse Erakool ripsmetehnika, depillatsiooni ja küünetehnik erialal.
  • 2015 läbis ta edukalt PhiBrows Branko Babic microbladingu koolituse omandades ka microbladingu oskused.


Lisaks on Siiri osalenud lugematutel väiksematel kursustel ja koolitustel, kuid kindlasti pole need nii kõnekad, kui järgmised saavutused.

  • Nevskie Berega rahvusvalelised võistlused jumestamises 2013 - meigis 7 koht
  • Nevskie Berega rahvusvalelised võistlused jumestamises 2014 - meigis 5 koht
  • Soome bodypainting lahtised meistrivoistlused- 3 koht.
  • Eesti lahtised meistrivoistlused jumestamises - 1 koht.