FullGlam 2.0 - EESTI POPULAARSEIMA KULMUKOOLITUSE UUENDATUD VERSIOON!

2.0.jpg

Võrreldes varasema programmiga on FullGlam 2.0 koolitus suunatud veel suuremal määral sellele, kuidas kulmuäris reaalselt raha teenida. On uuenenud põhjalikult osa seoses müügi ja turundusega. On kasutatud kogemusi rohkem kui 1000 õpilase edulugudest kulmumaailmas ning koolituse sisuks on muuhulgas ka väga konkreetne turundustööriistade kirjeldus. Sellele lisaks õpime tegema tunduvalt paremaid enne ja pärast pilte kulmudest ning vaatame, kuidas tootestada oma oskusid nii, et klient saaks aru, kuidas Sa eristud ja miks on Sinu kulmuteenuste hind kõrgem. 

Probleem

Enamik kulmu-koolitusi keskendub vaid sellele, et osaleja õpiks ära mõned uued tehnikad ja see ei suurenda arvestatavalt osaleja sissetulekuid tulevikus.

Lahendus

FullGlam kulmukoolitus on oluliselt laiem lähenemine, mis annab sulle praktilised tööriistad, et suurendada koheselt oma sissetulekuid kulmuprofina.

fullglam koolituse hind 349 eur sisaldab ka starter-kiti, milles on muuhulgas ka golden ratio mõõteriist kulmukuju mõõtmiseks (59€).

certified.jpg

Kui osaled FullGlam 2.0 koolitusel, saad nii head oskused kulmukuju mõõtmiseks, kulmupiltide tegemiseks jne, et kui soovid tulevikus õppida SharpBrows Light microbladingut, saad registreeruda koolitusele 349€ soodsamalt ehk siis arvestatakse FullGlam koolituse hind täielikult microbladingu koolituse hinnast maha.


Video koolitusest


 

Registreeru koolitusele

Koolituse hind 349 €. Hind sisaldab starter kiti, milles on: kulmude keemilised värvid, vahendid nende peale kandmiseks, pintsel, kulmupuuder, käärid, pinsetid, niit, vesinik, segamisalus, kulmukuju ettejoonistamise pliiats jne (väärtus kokku 149€). Lisaks saab iga osaleja endale ka SharpBrows Golden Ratio kuldse lõike mõõtetööriista (hind 59€). Seega on juba ainuüksi starter-kiti toodete väärtuseks 208 € eurot!  

Nimi *
Nimi

Miks tasub eelistada FullGlam-i kulmukoolitust?

FullGlam on täiesti uus lähenemine nii kulmudisainile kui ka kulmuärile laiemalt.

FullGlam kulmutehnikaga on sul võimalik teenindada kliente kiiremini. Protseduur võtab vähem aega, su päeva mahub rohkem kliente ning teenid rohkem raha.

FullGlam kulmutehnikaga on sul võimalik teenindada kliente kiiremini. Protseduur võtab vähem aega, su päeva mahub rohkem kliente ning teenid rohkem raha.

Järjest suurem hulk erinevaid naisi väga erinevatest eluvaldkondadest alates meelelahutusest kuni ärini on hakanud eelistama FullGlam kulmutehnikat.

Järjest suurem hulk erinevaid naisi väga erinevatest eluvaldkondadest alates meelelahutusest kuni ärini on hakanud eelistama FullGlam kulmutehnikat.

Klient lahkub sinu juurest ilusa kulmumeigiga, sest koolituse käigus õpid tegema ka FullGlam Natural, Classic ja Ultimate kulmumeike.

Klient lahkub sinu juurest ilusa kulmumeigiga, sest koolituse käigus õpid tegema ka FullGlam Natural, Classic ja Ultimate kulmumeike.

Tänu korduvalt praktikas testitud lähenemistele ja professionaalsetele materjalidele suudad klienti lihtsamini veenda sinu teenuseid tellima.

Tänu korduvalt praktikas testitud lähenemistele ja professionaalsetele materjalidele suudad klienti lihtsamini veenda sinu teenuseid tellima.

Kliendid soostuvad maksma rohkem suurepäraste kulmude eest, mis on väga selge kontuuriga, kontrastsed ning toovad esile kliendi loomulikku ilu.

Kliendid soostuvad maksma rohkem suurepäraste kulmude eest, mis on väga selge kontuuriga, kontrastsed ning toovad esile kliendi loomulikku ilu.

Kogu FullGlam lähenemine alates turundusest, materjalidest kuni kõige muuni on äärmiselt professionaalne ja põhjalikult läbimõeldud.

Kogu FullGlam lähenemine alates turundusest, materjalidest kuni kõige muuni on äärmiselt professionaalne ja põhjalikult läbimõeldud.

FullGlam kulmutehnika kasutusele võtmiseks ei pea sa koolituse järgselt nädalaid või kuid ootama. Saad alustada FullGlam tehnikas kulmude pakkumist oma klientidele juba järgmisel päeval!


Mida õpid FullGlam kulmukoolitusel?

FullGlam kulmukoolitus on ühe päeva pikkune koolitus, mis koosneb kolmest võrdselt olulisest osast.

 • Kulmukarva ja naha ehitus.
 • Kuidas kiirendada kulmukarvade kasvu?
 • Kuidas luua täiusliku disainiga kulmu?
 • Kulmutrendid täna ja homme.
 • 10 kõige levinumat kulmuviga.
 • Erinevad näo- ja kulmutüübid.
 • FullGlam kulmude loomiseks vajalikud tööriistad.
 • Milliseid kulmutooteid osta?
 • FullGlam kulmutehnika ettevalmistamine.
 • FullGlam kulmude loomise praktiline protsess: kulmudisain, vahatamine, kitkumine, niiditehnika ja kulmumeik.
 • FullGlam kulmude järelhooldus.
 • Praktiseerimine modellil.
 • Kuidas teha õigesti müüvaid "enne" ja "pärast" pilte oma tööst?
 • Peamised vead, mida tehakse teenuste pakkumisel salongis.
 • Kuidas saada rohkem kliente?
 • Kuidas müüa kulmu-teenuseid kõrgema hinnaga?
 • Kulmu PR ja enese müümine kulmuprofina.

Millised on FullGlam-i kulmumeigi stiilid?

Koolituse käigus õpivad kõik osalejad looma ka kolme FullGlam kulmumeigi stiili.

FullGlam Natural. Pisut tagasihoidlikum ja igapäevane kulmumeik, mis toob väja sinu hästi hooldatud FullGlam kulmude loomuliku ilu ja täpsed kontuurid.

FullGlam Classic. Hea valik nii kogupäeva kulmumeigiks kui meigiks ürituse jaoks. See on ühtaegu professionaalne, kuidas samas ka viimistletud ja pisut glamuurne.

FullGlam Ultimate. See meik on parimaks valikuks, kui soovid tõeliselt särada. Inspireerituna Hollywoodi staaride Instagrami meikidest on see lahenduseks, mis tagab sulle kindlasti tähelepanu.


Mida saad koolituselt kaasa?

Koolituselt saad kaasa väga praktilised materjalid ja tööriistad, et koheselt oma kulmuäri uuele tasemele viia!

FullGlam diplom. Saad esindusliku lamineeritud diplomi, mis on kinnituseks läbitud koolitusest.

FullGlam koolitusmaterjal. Saad kaasa ka koolitusmaterjali, mis, koos su enda lisatud märkmetega, aitab meenutada kõike õpitut ka hiljem.

FullGlam näitematerjalid. Saad komplekti professionaalseid näiteid FullGlam kulmumeigist, et su klientidel oleks seda lihtsam sinu käest tellida.

Starter-Kit. Starter-Kit-is on komplekteeritud RefectoCil toodetest ja selles on kõik vajalik alustamiseks:  pinsetid, kulmuvärvid jne. Väärtus: 149€. Lisaks saad ka Golden Ratio mõõteriista (väärtus 59€).


Mida on koolitusel osalenud öelnud?

Koolitus oli eelkõige väga positiivne! Lisaks väga kvaliteetsed materjalid, palju kasulikke tehnikaid ja muidugi ka toredad inimesed - avatud, lihtsad ja sõbralikud. Koolitus sisu oli lihtne ja loogiline ja tulemuste saavutamisele suunatud. Kõige parktilisem tundus niiditehnika.
— Kati
Minu jaoks oli koolitus entusiastlik, kaasahaara, emotsionaalne, lõbus ja samas ka uskumatu :) Väga kasulik tundus see, et räägiti ka kulmupikendustest. Kõik koolituse juures oli väga hea ja tore!
— Eleinika
FullGlam koolitus on kindlasti omapärane. Lisaks tundus kogu koolitus väga praktiline, õpetlik ja huvitav. Eriti kasulk oli see, kuidas endale ja kliendile kulme joonistada.
— Elina
Koolitus oli väga huvitav, elav ja loominguline. Meeldis see, et sain kaasa ka palju materjali, mida ise läbi töötama hakata. Koolitus oli minu jaoks isegi ootamatult elavalt hullumeelne, kuids see ei olnud pettumuseks! See toimib!
— Anu
Minu meelest on see koolitus eelkõige väga praktiline, samas lihtne ja loogiline. Sain koolituselt hea põhja selleks, et ise kulmude tegemist praktiseerima hakata. Eriti hea oli kulmudisaini osa ja kulmukuju joonistamine. Jäin väga rahule.
— Karolina
Koolitus oli super! Väga vahetu, ülimalt õpetlik ja fun! Eriri meeldis see, et sain palju praktilisi näpunäiteid ja nippe. Ootasin, et õpiksin ka niiditehnikat ja sain ka seda. See on ideaalne koolitus, kui osaleja soovib praktikas kulmudisainiga tegeleda ja edasi areneda.
— Kerli
Koolitus oli SUPER - väga köitev, põnev, huvitav, teadmisterohke ja praktiline! Sain palju rohkem, kui lootsin. Kõige praktilisem oskus minu jaoks oli õige kulmukuju joonistamine ja niiditehnika. Jäin väga rahule, motivatsiooni jagub - nüüd peab ainult tegutsema hakkama!
— Mari-Liis
Ma ei oskagi öelda, kuidas seda koolitust veel paremini teha saaks. See oli väga professionaalne, uudne ja informatiivne. Väga kasulik oli minumeelest see, et näidati, kuidas kulmumeiki teha ja kulmukarvu õigesti lõigata. Sain juurde palju enesekindlust kulmude tegemiseks, mida vajasin.
— Reelika
FullGlam koolitus oli eeskätt täpne, piisavalt spetsiifiline, konkreetne ja muidugi hariv. Minu jaoks muutis koolitus täielikult seda, kuidas ma ilutöötajana olin harjunud kulme tegema. Jäin koolitusega väga rahule - sain väga palju uusi teadmisi ja oskusi.
— Leevi
Koolitus oli minu meelest huomoorikas ja samas ka asjalik. Mulle meeldis, et teostasime ka kulmude värvimise. Väga hea ka see, et õppisin õiget kulmukuju looma.
— Eva-Liisa
Koolitus vastas mu ootustele oluliselt rohkem kui arvasin ja loota oskasin, see oli väga hariv, lõbus ja sisukas.
— Liisi
Koolitus oli väga hariv - sain palju teada kulmukuju mõõtmise ja kulmudisaini kohta Nüüd on vaja vaid harjutada!
— Maris
Minu jaoks oli koolituse kõige suurem kasu õige kulmukuju mõõtmise õppimine. Kogu koolitus oli minu meelest väga sisukas, kasulik ja ka huvitav!
— Stina
Iseloomustaksin seda koolitust sõnadega lõbus, huvitav ja kasulik. Kogu koolitus - nii teooria kui praktika oli minu jaoks väga kasulik.
— Karolin
Minu jaoks oli koolituselt kõige kasulikum kulmudisaini õppimine. Samas oli kogu koolitus ühtaegu huvitav, arendav ja samas ka lõbus.
— Kristiina
Koolitusega jäin vãgaväga rahule. Koolitaja on supper inimene, supper isiksusega usaldus tema vastu tekkis koheselt! Koolitus kolme sõnaga- põhjalik, professionaalne, enesekindlust andev.
— Mari
Koolitus oli SUPPER - professionaalne, täpne ja informatiivne. Kõige kasulikum tundus minu jaoks just kulmujoonise kujundamine ja müüginõuanded. Võib öelda, et see koolitus ületas mu ootusi.
— Ekaterina
Iseloomustaksin seda koolitust sõnadega tegus, professionaalne ja ka tore! Siiri on väga tubli! Kõige rohkem meeldis mulle praktika osa, kus sai teada, mida on vaja veel rohkem harjutada. Samuti niiditehnika.
— Veroonika
See koolitus oli kindlasti kasulik, huvitav ja tore. Kõige kasulikum minu jaoks oli kulmude õige joonistamine.
— Mariko
Koolitusel oli väga mõnus ja vaba õhkkond. Samuti oli Siiri väga sõbralik ja abivalmis. See oli Super-koolitus, väga kaasahaarav, informatiivne - lausa perfekne. Kõige kasulikum minu jaoks oli kulmukuju väljamõõtmine õigete mõõteriistadega.
— Veronika

Mõned pildid FullGlam koolitustelt


Nätieid õpilaste töödest koolituspäeva tulemusena


Registreerudes koolitusele võib ProBrows Europe küsida ettemaksu. Kui õpilane ei saa koolitusel osaleda endast tulenevatel põhjustel,ettemaksu ei tagastata.