ProBrows on valinud oma microbladingu teenuste partneriks firma SharpBrows. Tegemist on Euroopa ühe juhtiva microbladingu ettevõttega, mis on turule toonud ka uuendusliku kulmuvarjutamise (brow shading) tehnoloogia. Koostöös SharpBrows-iga korraldame ka esmakordselt Eestis microbladingu koolitusi.


ProBrows-i juhtiv microbladingu spetsialist on Siiri Tabri:  www.microblading.vip

ProBrows-i juhtiv microbladingu professionaal on Siiri Tabri. Paljude meelest on tegemist Euroopa ühe parima microbladingu tegijaga ja tänu sellele on tal ka väga palju rahulolevaid kliente Eestis. Siiri microblading on väga nõutud, seega broneeri palun aeg tema juurde aegsasti.


Annika Iso-oja

Kulmuproff
annika@microblading.fi

Siiri Tabri

Kulmuproff ja koolitaja
siiri@probrows.com

Microblading ja eeskätt SharpProws microblading on muutnud kulmudisaini ja -hoolduse ajalugu igaveseks. Kuna ProBrowsi eesmärgiks on tagada oma klientidele parimad ja professionaalseimad kulmuteenused, olemegi valinud teha koostööd antud valdkonna parimaga, milleks on meie hinnangul SharpBrows. Teame, et meie kliendid soovivad parimaid tulemusi, mis püsivad. Just selle pärast leiadki siit lehelt ja kõigist meie materialidest vaid päris näiteid, mis on igati võrreldavad reaalselt saavutatavate tulemustega.

Microblading on ideaalne, kui soovid parandada oma kulmude kuju, kontrastsust ja lopsakust. Selle protseduuri tulemused on äärmiselt realistlikud. Muuda seda, kuidas su kulmud välja näevad vaid tunniga - registreeru kohe microbladingu protseduurile.
 

Soovid microbladingu protseduuri ProBrows-si kulmuproffidelt Tallinnas?

Sinu nimi *
Sinu nimi

Soovid õppida ise microbladingut teostama?

Loe lähemalt microbladingust


MICROBLADINGU TULEMUS PÄRAST PROTSEDUURI

Peale microbladingu protseduuri on erinevus võrreldes varasemaga dramaatiline. Tulemus on äärmiselt loomulik ning lisaks perfektsele kulmukujule on saavutatud ka tunduvalt tihedam ja lopsakam kulmukuju.
 

TULEMUSED PEALE PARANEMIST

Mitmed microbladingu protseduuri kriitikud on väitnud, et tulemus võib olla küll väga ilus vahetult protseduuri järgselt, kuid pikemal perioodil selle kvaliteet väheneb. Säärane väide on vale. Loomulikult lõhustub pigment naha kihtides teatud ulatuses, kuid see ei vähenda absoluutselt tulemuse efektsust. Microblading kulmud näevad välja väga värsked ja ilusad ka peale paranemist. Need võivad vajada aasta jooksul täiendavat hooldust ja sellepärast ongi kasulik olla küsimuste korral kontaktis oma kulmuprofiga, kelle käe all need valmisid.

 

SOOVID MICROBLADINGUT?

ProBrows-ist microbladingu protseduuri tellimine maksab 250 eurot ja hind sisaldab täislahendust nii esialgse protseduuri kui ka nö retouchi osas. Kui soovid broneerida protseduuri aega, siis soovitame see aegsasti ette teha :)